اخبار کوتاه

مدیرکل زندان‌های استان کرمان درگردهمایی شورای فرهنگی منطقه ۸ کشور:با همدلی و همراهی می‌توان اتفاقات بزرگی را رقم زد

مدیر کل زندان های استان کرمان گفت: همدلی و همراهی کارکنان یک مجموعه مهم‌ترین عامل موفقیت آن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان کرمان، رمضان امیری در گردهمایی شورای فرهنگی منطقه ۸ کشور اظهار کرد: این گردهمایی در تبادل تجربیات و بهره‌گیری از نظرات یکدیگر بسیار ارزشمند است.

وی با تاکید بر این‌که همدلی و همراهی کارکنان یک مجموعه مهم‌ترین عامل موفقیت آن است، یادآور شد: پول، نیرو و امکانات بهانه است زیرا با وجود کمبودها اگر همدلی و همراهی وجود داشته باشد می‌توان کارهای زیادی را انجام داد و اتفاقات بزرگی را رقم زد.

مدیر کل زندانهای استان کرمان با بیان این‌که باید برای مددجویان برنامه‌ریزی داشت و اجازه نداد وقت آن‌ها در زندان هدر برود، اظهار کرد: برنامه‌ها باید به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر پر کردن اوقات مددجویان در زندان امتیازاتی برای آن‌ها قائل شود تا مددجو با رغبت و تمایل بالا در این برنامه‌ها شرکت کند.

امیری تصریح کرد: اداره کل زندان‌های استان کرمان علاوه بر برنامه‌ها و اولویت‌های سازمانی، اقدامات و اهدافی را برای هر مجموعه اداره کل تعریف کرده ایم تا پرسنل و مسئولین هر یک از حوزه‌ها برنامه هفتگی و ماهیانه خود را بدانند و بر اساس آن عمل کنند.

وی گفت: این گردهمایی‌ها باید زمینه انتقال تجربیات مفید را فراهم کند تا بتوانیم کارها را به بهترین نحو پیش ببریم.

توسعه‌ فعالیت‌های تربیتی و هم‌افزایی بین همکاران

رئیس اداره فرهنگی اداره کل زندان های استان کرمان نیز در این نشست گفت: هدف از تشکیل شورای منطقه‌ای علاوه بر توسعه‌ همه‌جانبه فعالیت‌های تربیتی و فرهنگی، هم‌افزایی بین همکاران و استفاده از توانایی و تجربیات یکدیگر است.

حجت‌الاسلام نیک‌نام اظهار کرد: امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌های ستاد سازمان و تشکیل شوراهای منطقه‌ای، مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود و تیم‌ها و افراد منتخب به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

وی با اشاره به تاثیر جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی بر روحیه کارکنان سازمان، افزود: برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات ورزشی سبب ایجاد شور و نشاط و معنویت در بین کارکنان خواهد شد.

نیک‌نام سپس پیشنهادات دبیرخانه شورای فرهنگی تربیتی منطقه ۸ برای میزبانی استان‌ها در برگزاری مسابقات را مطرح کرد.

وی همچنین بیان داشت: استان‌ها تاریخ و محل برگزاری مسابقات داخل استانی خود را به دبیرخانه شورای فرهنگی تربیتی منطقه ۸ اعلام کنند.

در ادامه معاونین سلامت ، اصلاح و تربیت و روسای ادارات فرهنگی استانهای هرمزگان ، سیستان و بلوچستان ، کرمان و یزد پیشنهاداتی در خصوص اجرای برنامه های منطقه ای ارائه نمودند و در نهایت پس از بحث و تبادل نظر مواردی مصوب گردید.

از دیگر برنامه های این نشست، بازدید میهمانان از اماکن تاریخی و دیدنی شهر کرمان من جمله  باغ شاهزاده، تخت دریا قلی بیگ و … بود.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*