اخبار کوتاه

نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ مدیر کل زندانهای استان کرمان با کارکنان

نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ مدیر کل زندانهای استان کرمان با کارکنان با حضور معاونین ،روسای ستادی اداره کل ، مدیر ، روسا و مسئولین زندانها و کارکنان زندان مرکزی ، بازداشتگاه موقت و کانون اصلاح و تربیت در سالن ورزشی نسوان زندان مرکزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ، امیری مدیر کل زندانها با حضور درجمع کارکنان به تشریح دیدگاه های ریاست قوه قضائیه و ریاست سازمان زندانها پرداخت و گفت : با توجه به فرمایشات دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانهای کشور که در جلسه ویدئو کنفرانس با کلیه ادارات کل زندانها صورت گرفت گفت : موارد بسیار مهمی در خصوص ” نحوه مقابله و کنترل حوادث و اتفاقات داخل زندانها ” بیان شد که با کلیه کارکنان در میان می گذاریم .

امیری گفت :با توجه به ابلاغ برنامه های تحولی ریاست قوه باید اقدامات رو به جلو و روز افزونی در زندانها صورت پذیرد که مد نظر ریاست سازمان زندانها نیز می باشد .

وی افزود : اولین و مهمترین وظیفه زندانها برقراری امنیت پایدار در زندانها است و می بایست کلیه همکاران به این امر توجه داشته باشند .

مدیر کل زندانها بیان داشت : مسئولیت پذیری یکی از نکات تاکیدی ریاست سازمان بوده و هست باید مد نظر همه همکاران قرار گیرد و نیاید انکار مسئولیت صورت پذیرد .

رمضان امیری با اشاره به حرکت ایجاد شده از سوی سازمان در خصوص اتفاقات گفت: با توجه به مکاتبات و ابلاغ به زندانها باید بدانید که در صورت بروز هر گونه مشکل در زندانها تبعات ناشی دامنگیر کلیه همکاران صف و ستادی بوده و همه افراد به سازمان جوابگو خواهند بود .

مقام عالی زندانهای استان توجه به امور زندانیان و رسیدگی به در خواست های آنان را وظیفه همه کارکنان دانست و گفت :افراد باید با مسئولیت پذیری و عدم انکار مسئولیت در این امر کوشا و پویا باشند .

در این دیدار ۳ ساعته کلیه موارد مطروحه در جلسه ویدئو کنفرانس ریاست سازمان با مدیران کل به اطلاع کارکنان رسید .

در پایان کارکنان با مطرح نمودن دیدگاه ها و طرح سوالات خود و پاسخ از سوی مدیر کل زندانها به کار خود پایان داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*