اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان کرمان : برقراری نظم و امنیت در جهت حفظ و نگهداری زندان لازم و ضروری است

در راستای تامین امنیت و نیز ارائه راهکارهای لازم جهت ارتقای سطح امنیت زندان ، امیری مدیر کل زندان های استان با همراهی کمیته امنیتی اداره کل ضمن بازدید از  قسمت مختلف اندرزگاه ها و پشت بام های  زندان مرکزی در جلسه هم اندیشی کمیته امنیتی در محل سالن کنفرانس زندان مرکزی حضور یافتند.

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی  :ابتدای این جلسه هم اندیشی امیری مدیر کل زندان های استان ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امنیتی و مسئولین زندان بیان گفت:زندان همانند یک سیستم دارای عناصری می باشد که هرکدام از این عناصر مثل یک بازو عمل می کنند که با همکاری می توان با پیش بینی و پیشگیری  از موانع و مشکلات در عرصه اصلاح و تربیت عبور کرد.

وی در ادامه ضمن تبریک ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و ضمن تاکید بر شناخت محیط های فیزیکی زندان گفت:برقراری نظم و امنیت در جهت حفظ و نگه داری زندان را لازم و ضروری دانست .

در ادامه روشان مدیر زندان ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امنیتی اداره کل ، اولویت کاری در زندان مرکزی کرمان را ارتقای نظم و امنیت در زندان عنوان کرد وگزارشی در خصوص عملکرد و اقدامات صورت گرفته در حوزه امنیت و حفاظت زندان ارائه نمود.

در ادامه مسئولین و کارشناسان مربوطه  ضمن بیان مشکلات و کمبود ها به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت پذیرفته در جهت بالا بردن سطح امنیتی زندان در مواقع بروز هرگونه حوادث احتمالی پرداختند.

در پایان   هریک از اعضای کمیته امنیت اداره کل زندان ها  به بیان نقطه نظرات خود در خصوص امنیت زندان،نگهداری مددجویان و اقتدار نیرو ها در حین خدمت پرداختند

 لازم به ذکر است در ابن بازدید سلیمانی معاون اصلاح و تربیت،امانی معاون اداری و مالی ، اسدی فرمانده یگان حفاظت ،عبدلی نژاد رییس اداره حفاظت و اطلاعات ،مصطفایی رئیس  اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات ، شیخ شعایی رئیس اداره مالی و پشتیبانی ، افضلی رئیس اداره فنی و عمرانی اداره کل زندانها ، روشان مدیر زندان، عامری معاون اصلاح و تربیت ،ستوان یکم قاسم شمس الدینی فرمانده یگان حفاظت زندان، خالقی مسئول حفاظت و اطلاعات زندان و یزدانی رئیس اداره بازرسی  مدیر کل را مشایعت می کردند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*