اخبار کوتاه

مدیر زندان مرکزی کرمان : حفظ شأن انسانی زندانیان و صیانت از شخصیت آنها از اقدامات مهم در راستای کاهش آسیب رفتارهای پرخطر است

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بردسیر  از زندان مرکزی کرمان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان: در راستای اهداف قوه قضائیه و سازمان زندانها  مبنی بر رسیدگی به مسائل و مشکلات قضائی زندانیان و مرتفع شدن وضعیت آنها درمجموعه زندان ،حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان عمومی و انقلاب راور با همراهی روشان مدیر زندان مرکزی پس از  بازدید از قسمت های مختلف در جمع مددجویان حوزه قضایی راور حضور یافت و به صورت چهره به چهره با آنها دیدار نمود.

روشان مدیر زندان مرکزی در حاشیه این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور قضات در زندان گفت: حفظ کرامت انسانی یکی از اصول مهمی است که می بایست در زندانبانی امروزی به نحو شایسته رعایت گردد.

 وی با اشاره به عواقب مخرب ناشی از عدم رعایت حقوق شهر وندی در برخورد با زندانیان افزود: حفظ شأن انسانی زندانیان و صیانت از شخصیت آنها اقدامی مهم در راستای کاهش آسیب رفتارهای پرخطر است.

در پایان مددجویان به بیان و طرح مسائل و مشکلات قضائی خود پرداختند و حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان شهرستان راور نیز در خصوص رفع مشكلات قضایی دستورات لازم را صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*