جمع آوری کمک برای آزادی ۲۵ زندانی جرائم غیرعمد زندان جیرفت در جشن گلریزان

سرهنگ اسدی نماینده ستاد دیه استان  و فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان‌های کرمان در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در جیرفت گفت: ستاد دیه استان کرمان در سال گذشته برای آزاد سازی ۲۶ نفر زندانی جرائم غیر عمد در زندان جیرفت یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.


وی افزود: امسال برای آزادی ۲۵ نفر زندانی جرائم غیر عمد در زندان جیرفت مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان لازم است که امیدواریم با کمک خیرین این اتفاق خیر هرچه زودتر رقم بخورد.


اسدی تصریح کرد: با کمک خیرین در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در جیرفت مبلغ ۶۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان جمع آوری شد که انشالله مابقی مبلغ با کمک مردم و خیرین در روز‌های آتی جمع آوری شود.


احمد علی انجم روز رئیس دادگستری جیرفت گفت:افرادی که به سبب جرائم غیر عمد مانند تصادف، چک، مهریه، نفقه و … بخاطر عدم استطاعت پرداخت وارد زندان شدند باید مورد حمایت قرار گیرند.


انجم روز تصریح کرد: ۲۵ نفر زندانی غیر عمد در زندان جیرفت با مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان از زندان آزاد می‌شوند.


رئیس دادگستری جیرفت ضمن تشکر از برگزار کنندگان جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گفت: از همه افراد و خیرین عزیزی که برای حمایت از زندانیان جرایم غیر عمد همکاری کردند تشکر می‌کنیم و از اصحاب رسانه می‌خواهیم در این امر بیش از پیش یاری و همراهی داشته باشند تا خیرین و مردم هرچه زودتر کمک‌ها و حمایت‌های خود را اعلام کنند.


ابوذر عطاپور وزیری سرپرست فرمانداری شهرستان جیرفت در جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد گفت: متاسفانه افرادی در زندان هستند و چشم امید دارند که از زندان آزاد شوند.

وی افزود: ائمه اطهار (ع) مساعدت از مظلومان و درماندگان را یک سنت حسنه می‌دانستند و در کنار وجهه شرعی در این آیین خداپسندانه با رسم جوانمردی مردم نوع دوست جنوب کرمان آن چه که مد نظر است اتفاق خواهد افتاد.

محمد رضا شریفی رئیس اداره زندان جیرفت ضمن تشکر از همه افراد و خیرین که در جشن گلریزان از زندانیان جرائم غیر عمد حمایت کردند گفت: با حمایت کشاورزان، اتاق اصناف و اتحادیه ها، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن کشاورزی، وکلا، حوزه‌های قضایی رودبار جنوب، فاریاب، قلعه گنج، جازموریان، ساردوئیه، کارکنان اداره کل دادگستری، کانون کارشناسان رسمی دادگستری، رئیس اداره غله جیرفت، اتحادیه جایگاه داران سوخت جیرفت و مردم عزیز مبلغ ۶۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد که جمع آوری مقدار باقی مانده همت خیران و مردم را می‌طلبد.


وی افزود: مردم عزیز و نوع دوست و خیران می‌توانند مبالغ دلخواه خود را به شماره حساب سیبا بانک ملی ۰۲۰۰۶۰۰۲۶۲۰۰۲ و شماره حساب ۲۳۱۴۸۹۰۳۲ بانک ملت و شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۱۳۲۴۱۱ بانک تجارت و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۴۲۰۲ بانک ملی ستاد دیه استان کرمان واریز نمایند.


شریفی تصریح کرد: از حمایت کنندگان محترم خواهشمندیم فیش‌های واریزی خود را روبروی اداره زندان به دفتر انجمن حمایت از خانواده زندانیان جیرفت تحویل دهند تا هرچه زودتر با آزادی ۲۵ زندانی جرائم غیرعمد شاهد شادی خانواده آن‌ها باشیم.


 شایان ذکر است جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در جیرفت با حضور مردم و مسئولین در سالن شهید مداحی پور با اجرای نمایش توسط علیمحمد و فاطمه رادمنش از هنرمندان بنام کشوری و موسیقی و برنامه‌های متنوع برگزار شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*