اخبار کوتاه

برگزاری دوره های آموزش مهارتهای اساسی زندگی ویژه مددجویان زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان:در راستای اجرای دقیق برنامه های ستاد پیشگیری کاهش آسیب و رفتارهای پر خطر یک دوره کارگاه عملی آموزش مهارت های اساسی زندگی در اندرزگاه های زندان مرکزی کرمان با شرکت ۸۰ مددجو  در حال  برگزاری است.

روشان مدیر زندان در حاشیه برگزاری این کلاس ها  ضمن تقدیر و تشکر از واحد بهداشت و روان گفت: با توجه به ضرورت آموزش مهارت های اساسی زندگی و نقش آن در زندگی انسان ، با همکاری روانشناسان واحد بهداشت و روان ، یک دوره عملی آموزش دستیار تجربی مددجویان آموزشی  با شرکت ۸۰ نفر در اندرزگاه های مختلف در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی  در حال برگزاری است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر آموزش مددجویان در زمینه های مختلف افزود: هدف از برگزاری کلاسهای آموزشی را اصلاح و هدایت، افزایش آگاهی و شناخت انسان درباره مسائل فرهنگی و اجتماعی، نحوه برخورد درست و اصولی با پیشامدهای بوجود آمده بیان نمود و تصریح کرد، ما انسانها در گام نخست نباید ارتباط خود را با خداوند قطع کنیم و قطعاً خداوند در تمام مشکلات یاری رسان ما خواهد بود.

شایان ذکر است در پایان دوره آموزشی به افرادی که نمره قبولی را کسب نمایند گواهی پایان دوره صادر می گردد که که به عنوان دستیار تجربی روان شناس در اندرزگاه ها معرفی می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*