اخبار کوتاه

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان زرند

به گزارش روابط عمومی زندان زرند : در این جلسه که با حضور کلیه پرسنل برگزار گردید ، رئیس زندان نکات لازم و ضروری جهت رعایت کامل نظم و انضباط و تعامل و همکاری را متذکرو اشاره کرد: شورای اداری تشکیل دهنده مجموعه مدیریت و سرآمد تدبیر و مدیریت در کارهاست.

تویسرکانی افزود : یاد شهدا یاد آور وظایف معنوی ما است و انگیزه بیشتری به ما می دهد که به مسئولیت هایمان بیشتر توجه کنیم و پیرو راه شهدا باشیم که جانشان را نثار انقلاب کرده اند و این امر وظیفه شناسی را در ما تقویت می کند.

وی بیان داشت : باید ارزش های وجودی این مفاخر را تبیین ، تسریع و ترویج کنیم و در جامعه زنده نماییم و تنها به عنوان ایشان اکتفا نکنیم بلکه باید از این مفاخر بهره بجوییم و استفاده کنیم.

تویسرکانی ضمن تاکید بر رعایت حقوق شهروندی افزود: حفظ حقوق شهروندی  و کرامت انسانی زندانیان و خانواده های آنها نهاد اصلی زندانبانی اسلامی است و از اهمیت خاصی برخوردار است که همه ما موظف به رعایت آن هستیم.

رئیس زندان زرند تزریق انرژی، شروع تحولات از خود و بالا بردن تعلق سازمانی و تعامل بین واحد ها را از تاکیدات مهمی برشمرد که در موفقیت هر مجموعه ای خصوصا زندان موثر می باشد .

وی اطلاع رسانی از اقدامات انجام شده و خدمات ارایه شده به زندانیان و خانواده هایشان را الزامی دانست و افزود: اگر زندانی بداند که در قبال در خواست او چه اقداماتی انجام شده و چه خدماتی به وی و به خانواده اش ارائه شده است .بی شک این امر به آرامش روانی و درنتیجه به امنیت زندان کمک می کند.

توصیه های فرهنگی،امنیتی،توجه به نماز ،انسجام و کار گروهی ،توجه به بنیان خانواده و ارق سازمانی ،وقت گذاشتن پرسنل و

توجه به مجموعه از دیگر مواردی بود که از سوی تویسرکانی رئیس زندان در جلسه اداری مطرح شد.

سپس رستمی مسئول حفاظت و اطلاعات راهکارهای امنیتی و ارتقای امنیت در حوزه های مختلف را بیان کرد وبر حفظ نظم و امنیت و آرامش در زندان تاکید و افزود: گاهی بی توجهی به یک موضوع به ظاهر کوچک و بی اهمیت  در مجموعه زندان می تواند مشکل امنیتی و حادی را ایجاد کند .لذا جهت افزایش و گسترش نظم و امنیت در زندان نهایت تلاش و همت خود را به کار بگیریم تا هم اقتدار سازمانی حفظ شود و هم زمینه برای سایر فرایندهای اصلاحی و تربیتی که اساس کار زندانبانی است در زندان مهیا شود.

در ادامه مسائل و مشکلات  واحدهای مختلف زندان بررسی و راهکارهای عملی برای مدیریت بهتر و بهینه ارائه شد.

در پایان جلسه رئیس زندان با اهدای لوح تقدیر از حسینی مسئول مددکاری و پوستچی مسئول فرهنگی و تربیتی تجلیل نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*