اخبار کوتاه

برگزاری جشن وحدت در زندان مرکزی با حضور مدیر کل زندانهای استان کرمان

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:
به مناسبت میلاد سراسر نور، نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) وسلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی با حضور امیری مدیر کل زندان های استان، حجت الاسلام نیکنام رئیس اداره فرهنگی اداره کل، روشان مدیر زندان مرکزی، حجت الاسلام انجم شعاع معاون فرهنگی زندان وجمع کثیری از مددجویان در سالن ورزشی شهید لاجوردی زندان مرکزی برگزار گردید .
ابتدا این مراسم حجت الاسلام انجم شعاع ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اسلام (ص) ،امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت نکاتی را در خصوص شان و منزلت پیامبر اسلام (ص) بیان نمود. وی در ادامه یکی از مهمترین خصلتهای رسول گرامی اسلام (ص) خوش رفتاری و برجسته ترین آن را مدارا کردن با مردم برشمرد.
در ادامه این مراسم گروه های مختلف هنری از جمله خوانندگی،گروه موسیقی،تقلید صدا و استند آپ کمدی به اجرای برنامه های شاد جذاب پرداختند. در پایان مدیر کل زندان های استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان و با اشاره به نقش قرآن در جامعه اسلامی افزود : انس با قرآن به عنوان محور اصلی بین ما مسلمانان است و اسلام مجموعه ای از مباحث اعتقادی ، اخلاقی و اجتماعی در جامعه است و آن چیزی که همه مسلمانان را متحد می کند و یکپارچه می سازد، هم سویی با معجزه آخرین فرستاده یعنی قرآن است.
در حاشیه این مراسم روشان مدیر زندان مرکزی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم گفت : امور فرهنگی در زندانها به رسالت این مجموعه که همان اصلاح و تربیت است کمک می کند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*