اخبار کوتاه

بازدید مدیران شعب محاکم کیفری از زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان: مدیران شعب محاکم کیفری شماره ۲ شهر کرمان در راستاي اهداف عالي قوه قضاييه و سازمان زندان ها مبني بر كاهش جمعيت كيفري و در جهت ارتقای دانش و آگاهی ، مدیران شعب  محاکم کیفری از زندان مرکزی کرمان بازدید به عمل آوردند.

روشان مدیر زندان در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران شعب محاکم کیفری در زندان گفت: حفظ کرامت انسانی یکی از اصول مهمی است که می بایست در زندانبانی امروزی به نحو شایسته رعایت گردد.

وی در ادامه با ارائه  گزارشی از فعالیت های زندان در زمینه قضایی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی آنها مشخص شود.

در پایان مدیران شعب محاکم کیفری ضمن ارزیابی مثبت فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان و تقدیر و تشکر از مسئولین زندان در خصوص رفع مشكلات و موانع قضايي مددجویان پیشنهاداتی ارائه نمودند و در ادامه ابراز امیدواری کردند که با شرایط موجود امید است بتوانیم مشکلات مددجویان را با سرعت بیشتر بر طرف کرده و زمینه بازگشت سعادتمندانه به جامعه و خانواده را برای آنها فراهم نمائیم.

 شایان ذکر است مقرر گردید که جلسات بازدید به صورت دوره ای استمرار داشته باشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*