اخبار کوتاه
dav

بازدید رییس دادگستری،دادستان و قضات شهرستان زرند از زندان این شهرستان

به منظور ساماندهی و کاهش جمعت کیفری زندان، رییس دادگستری  زرند به همراه دادستان و قضات این شهرستان از اداره زندان زرند بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان زرند: در ابتدای این دیدار تویسرکانی رییس زندان بر ضرورت بازدید مستمر قضات از زندان تاکید کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه قضایی شهرستان گام موثری برای رفع مسایل و مشکلات مددجویان برداریم تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت گیرد.

وی که یکی از راه های کاهش جمعیت کیفری زندانها تعامل با مراجع قضایی و حضور و بازدید قضات از زندان است و این بازدیدها و گفتگو با زندانیان تاثیر بسزایی در کاهش زمان دادرسی و فشار روانی بر انها و در نهایت کاهش جمعیت کیفری خواهد داشت و چه کاری شیرین تر و لذت بخش تر از این که بتوانیم برای اقشار آسیب پذیر جامعه کاری انجام دهیم.

در ادامه این بازدید قضات ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس و مسئولین زندان یاد اور شد:  یکی از راههای کاهش جمعیت کیفری زندانها اصلاح مددجویان می باشد که این امر با حضور در کلاسهای فرهنگی و قرآنی صورت میگیرد و در این رابطه فرهنگی زندان زرند کارهای بسیار ارزنده و با ارزشی را انجام داده است.

در پایان قضات با حضور چند ساعته در زندان  و بازدید از کلیه واحدها با مددجویان از نزدیک و به صورت چهره به چهره  داشتند و به درخواستهای مطرح شده از سوی آنان پاسخ دادند .

شایان ذکر است که در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید طبق بخشنامه های موجود و با رعایت ضوابط نسبت به مرتفع نمودن مشکلات مددجویان مساعدت های لازم بعمل آمد.

dav

burst

sdr

dav

dav

sdr

sdr

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*