اخبار کوتاه

رمضان امیری : اعلام آمادگی اداره کل زندانهای استان جهت طراحی و اجرای دوربینهای پایش در شهرستان کرمان

جلسه بررسی طرح پایش تصویری شهرستان کرمان با حضور  خلیل همایی مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری، علی بابایی فرماندار ، امیری مدیر کل زندانها و شهرداران شهرستان کرمان در محل فرمانداری برگزارگردید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ؛رمضان امیری در جلسه بررسی طرح پایش تصویری به توانمندی های بنیاد تعاون  و انجمن  حمایت زندانیان استان کرمان به طراحی ،اجرا و نصب پایه های پروژه پایش تصویری شهرستان کرمان اشاره کرد و گفت : ما در اداره کل زندانها این توانمندی را داریم که طرح پایش را چه از لحاظ طراحی و اجرا با بهترین کیفبت و در کمترین زمان ممکن برای شهرداری های کرمان اجرا نماییم .

مدیر کل زندانهای استان کرمان به خدمات انجمن حمایت در زمینه تولید ، چاپ افست ، کارگاه خیاطی تولید آب معدنی و عرقیجات اشاره کرد و گفت : اداره کل زندانهای استان کرمان با در اختیار داشتن منابع بسیار  خوب می تواند بهترین خدمات را به سایر ادارات با حداقل هزینه ارائه نماید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توانمندی های بنیاد تعاون زندانیان استان کرمان اشاره کرد و گفت : ما با در اختیار داشتن نیروی کار در زندانها می توانیم نیروی انسانی ارزان قیمت را در اختیار ادارات و شهرداری ها قرار دهیم که با کمترین هزینه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه نماییم که قراردادهای سنوات گذشته با شهرداری کرمان در سالهای ۹۵-۹۴ گواه به این ادعا می باشد .

رمضان امیری در جمع شهرداران کرمان به وضعیت معیشت خانواده های زندانیان پرداخت وگفت : تمامی درآمدهای حاصله از قراردادهای انجن حمایت زندانیان و بنیاد تعاون زندانیان استان کرمان صرف امورات خانواده زندانیان می گردد.

مدیر کل زندانهای استان کرمان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت زندانهای استان و آمار بازگشت مجدد زندانیان ، تنها راه کاهش آسیب اجتماعی  و کاهش بازگشت مجدد زندانیان به زندان را اشتغال عنوان کرد و افزود : امیدواریم که سازمان ها و ارگانها ما را در این امر یاری نمایند  .

علی بابایی فرماندار کرمان نیز ضمن قدردانی از رمضان امیری مدیر کل زندانها ،  اکبر افضلی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان  و عباس عبدلی نژاد سرپرست بنیاد تعاون زندانیان کرمان به خدمات بسیار مناسب ابن مجموعه ها در سال ۹۵، محوطه سازی پارک جنگلی قائم ، موزاییک کاری خیابان اقبال و چند پروژه دیگر اشاره نمود  و گفت : کیفیت کار زندانیان در آن سالها مثال زدنی است و شهرداری  کرمان با قراردادی که با زیر مجموعه اداره کل زندانها منعقد کرد توانست  با حداقل هزینه بیشترین  استفاده را نماید .

در پایان افضلی مدیر عامل انجمن حمایت و عبدلی نژادسرپرست بنیادتعاون  گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته توسط زندانیان ارائه و آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری با ارگان ها و شهرداری ها اعلام نمودند .

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*