اخبار کوتاه

گردهمایی یک روزه کارشناسان و نمایندگان اداره ارزیابی عمکلرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندانهای استان کرمان

گردهمایی یک روزه کارشناسان و نمایندگان اداره ارزیابی عمکلرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندانهای استان کرمان ، با حضور امیری مدیر کل زندانها ، مصطفایی رئیس اداره و همکاران شاغل در حوزه بازرسی اداره کل و زندانهای تابعه استان در محل مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۵ برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : مدیر کل اقدامات تامینی و تربیتی استان در این جلسه کارکنان مجموعه بازرسی را همچون چشمان بیدار مجموعه دانست و از عملکرد و فعالیتهای این اداره تقدیر و تشکر نمود و خواستار ادامه این روند خصوصاً در امر نظارت و ارزیابی زندانها شد وتاکید داشت: امر بازرسی و ارزیابی زندانها باید بصورت مستمر و جدی و با هدف پیشبرد اهداف سازمانی باشد.
در ادامه مصطفایی رئیس اداره ارزیابی عمکلرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ضمن خیر مقدم، به تشریح اهداف گردهمایی ، تبیین و تحلیل عملکرد سال ۹۷ ونقاط ضعف و قوت کاری پرداخت و مسائل حوزه کاری را بر اساس اهداف سازمانی و دستورالعمل ها و بخشنامه ها ی ارسالی از سازمان برای کارکنان در سه حوزه ارزیابی عملکرد ،بازرسی و رسیدگی به شکایات بیان نمود.
وی همچنین نظارت صحیح و اصولی در حوزه کاری برنامه های سال ۹۸ خصوصا تقویم اجرایی را تشریح نمود و از کارکنان مجموعه باررسی خواست بر اساس برنامه تقویم اجرایی سالیانه در سال ۹۸ در بازه زمانی تعیین شده امورات مربوط به حوزه های کاری را در دستور کار خود قرار دهند .
در ادامه کارشناس ارزیابی ستاد اداره کل پیرامون فعالیتهای سال ۹۷ گزارشی ارائه و مشکلات کاری در سال ۹۷ را بیان نمود ،
سپس به منظور آشنایی بهتر همکاران شاغل در حوزه بازرسی ، در خصوص مسائل مالی و نحوه تشکیل سند های مالی ، آموزش های لازم توسط مسئول امور مالی ارائه شد .
در ادامه کارشناسان و نمایندگان بازرسی زندانها مشکلات حوزه کاری خود را بیان و توسط رئیس اداره بازرسی اداره کل به سوالات آنان پاسخ داده شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*