اخبار کوتاه

گردهمائی فرماندهان یگان حفاظت زندانهای استان کرمان برگزار شد

 اولین گردهمائی یک روزه فرماندهان یگان حفاظت زندانهای استان کرمان برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کرمان ،گردهمائی فرماندهان یگان حفاظت زندانهای کرمان با حضور امیری مدیر کل زندانها ، سرهنگ اسدی فرمانده یگان حفاظت ، مهدی آبادی جانشین یگان حفاظت زندانهای کرمان و  فرماندهان یگان حفاظت زندانهای تابعه استان درمحل اتاق ویدئو کنفرانس اداره کل زندانها برگزار شد .

 در ابتدای این جلسه امیری مدیر کل زندانهای استان ضمن تبریک دهه کرامت در جمع فرماندهان یگان حفاظت  با اشاره به اینکه جامعه هدف ما سربازان هستند گفت :سربازان امانت هایی هستند که خانواده هایشان به ما می سپارند لذا خواستار اهمیت ویژه فرماندهان به تربیت دینی واخلاق اسلامی این عزیزان شد .

 مقام عالی زندانهای استان ضمن تاکید بر اقتدار وامنیت در زندانها از فرماندهان یگان حفاظت زندانهای تابعه خواست که اهمیت ویژه ای به نیروهای وظیفه بعنوان طلیعه داران نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشند، چرا که این از وظایف ذاتی فرماندهان است.

 امیری افزود: نظم وانضباط در زندانها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث اقتدار و امنیت میشود که این لازمه  کار زندانبانی است .

وی از فرماندهان خواست همیشه در ماموریت های کاری خود خدا را مد نظر قرار دهند و برای  افراد و همکارانشان ارزش قائل شوند و سعی نمایندکارها را با جدیت تمام انجام دهند و فکر خود را بروز رسانی نمایند .

 سرهنگ اسدی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز در خصوص مقوله امنیت و راهکارهای ارتقاء ضریب امنیتی در زندانها مطالبی را ارائه نمود و تصریح کرد : در گردهمایی ادواری فرماندهان یگان حفاظت زندانهای  کرمان سعی ما بر این است از نقطه نظرات و پیشنهادات ارائه شده نهایت استفاده را ببریم.

 در خاتمه جلسه ویدئو کنفرانس سردار ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور با فرماندهان یگان حفاظت ادارات کل و زندانهای ۱۵ استان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار و رهنمود های ریاست سازمان زندانها به سمع و نظر فرماندهان یگان حفاظت رسید . 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*