اخبار کوتاه

با حضور مسئولین و خیرین:کمیته صلح و سازش به منظور آزادی ۲۳ زندانی جرایم غیرعمد زندان سیرجان برگزار شد

همزمان با  دهه کرامت ؛ کمیته صلح و سازش زندان سیرجان با حضور مدیرکل زندانهای استان ، رئیس اداره فرهنگی اداره کل زندانها ،مدیرعامل ستاد دیه استان ، رییس حوزه قضایی ،دادستان عمومی و انقلاب ، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه سیرجان و جمعی از خیرین و شکات به منظور آزادی ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان سیرجان :رمضان امیری مدیرکل زندانهای استان کرمان با حضور در کمیته صلح و سازش آزادی زندانیان غیرعمد این شهرستان  ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: با توجه به برگزاری جشن‌های گلریزان در ماه مبارک رمضان و کمک‌های خیران و متولیان صنعتی و معدنی استان باید ۲۱۹ نفر محکوم غیرعمد در زندان‌های استان آزاد شوند.
مدیرکل زندان‌های استان کرمان کرد: ما امروز مجموعه خیران و صنعت و معدن سیرجان را در ندامتگاه این شهر جمع کردیم تا بر اساس دستور رئیس حوزه قضایی استان، شکات و زندانیان در بتوانند رضایت یکدیگر را با حمایت و کمک خیران جلب کنند.
وی افزود: در دهه کرامت این لطف شامل حال مددجویان شد و ۲۳ زندانی غیرعمد در این شهرستان با مبلغ ۳۵ میلیارد ریال بدهی، زمینه آزادی آنان فراهم شد و درصدد هستیم تا پایان تیرماه ۲۱۹ زندانی غیرعمد در سطح استان کرمان را که بدهکار مالی هستند به آغوش خانواده‌هاشان برگردانیم.
امیری تصریح کرد: حلقه‌های صلح و سازش این روند را سرعت بخشیده است و می‌خواهیم با آزادی آنان که تحقق می‌یابد هیچ زندانی غیر عمد در زندان‌های استان نباشد.
آذرنگ رئیس زندان سیرجان در پایان ضمن تقدیر از حضور مدیرکل زندانها ،مدیرعامل ستاد دیه واعضای هیات امنا ستاد دیه و مسئولین اجرایی و قضایی و خیرین شهرستان در کمیته صلح و سازش گفت: خوشبختانه در جلسه امروز بالغ بربیست میلیارد ریال از شکات تخفیف گرفته شد که انشاالله در چند روز آینده پنجاه درصد از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان آزاد می شوند.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*