اخبار کوتاه

پیام تبریک مدیر کل زندانهای استان کرمان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر

رمضان امیری ، مدیر کل زندانهای استان کرمان، در پیامی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، از تلاش‌های بانوان شاغل در اداره کل زندانهای استان قدردانی کرد. متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

انتخاب روز میلاد خجسته بزرگ بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن، تکریم و بزرگداشت مقام والای زن و مادر است. زنان و مادرانی که نقشی مهم و انکار ناپذیر در پاسداری از کیان خانواده و تربیت نسل آینده این سرزمین دارند.

اما زنان شاغل، وظیفه ای دو چندان دارند چرا که علاوه بر نقش مهمی که به آن اشاره شد، رسالتی دیگر نیز که همان انجام تعهدات حرفه ای مسئولیت کاری است را عهده دار هستند که انجام شایسته و همزمان این وظایف همتی بلند و عزمی راسخ می طلبد.

اینجانب سالروز ميلاد بانوي بزرگ اسلام، اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها، هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر و نیز زاد روز فرزند خلفش، بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) را به همه همکاران ارجمندم، بویژه بانوان محترم شاغل در زندانهای استان که همگام با دیگر پرسنل محترم زندانها در راستای اصلاح و تربیت مددجویان و کمک به این قشر آسیب دیده تلاش می نمایند، تبریک عرض نموده، و با ارج نهادن به همت بلند این بزرگواران، از تلاش های خستگی ناپذیرشان قدردانی می نمایم و امیدوارم همچنان با الگو قرار دادن بانوی دو عالم، در عرصه های مختلف زندگی موفق و سربلند باشند.

امیری
مدیر کل زندانهای استان کرمان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*