اخبار کوتاه

پیام تبریک مدیرکل زندان های استان کرمان به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه

رمضان امیری با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام حادثه هفتم تیر ۱۳۶۰ بویژه آیت الله دکتر بهشتی، هفته قوه قضاییه را به تمام دست اندرکاران امر قضا در استان کرمان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است :

بسمه تعالی
قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها، کرامت انسانی و آزادی های مشروع شهروندان ایفا نموده است و در راستای اجرای عدالت در چهار دهه گذشته یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی نموده است که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، گواهی روشن براین مدعاست.

از دیدگاه اسلام، منصب قضاوت، ظریف ترین، حسّاس ترین و مهم ترین جایگاه های اجتماعی در جامعه است و می توان مهم ترین انتظار مردم را از قوه قضاییه، تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه به شمار آورد. اجرای عدالت و تأمین امنیت، از چنان اهمیتی برخوردار است که باید آن را معیار مدنیت و پیش نیاز هر گونه توسعه و مایه قوام و دوام جامعه قلمداد نمود.

بدینوسیله اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش و همچنین شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه و دست اندر کاران امر قضا و کارکنان اداره کل زندانهای استان تبریک عرض نموده و موفقیت و تائیدات الهی را در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران آرزومندم.

امیری
مدیر کل زندانهای استان کرمان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*