اخبار کوتاه

پروفسور درویشی در جمع مددجویان زندان مرکزی کرمان: ذکر صلوات گره‌گشای تمام مشکلات است

پروفسور درویشی سخنران مطرح کشور در جمع مددجویان زندان مرکزی کرمان حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان، وی با بیان این‌که همه ما زندانی حوادث، اتفاقات، بیماری‌ها و توطئه‌ها هستیم، گفت: باید به خدا توکل کنیم و از او بخواهیم که ما را از گناه و بدی‌ها دور نگاه دارد.

درویشی با تاکید بر دعا و تکیه بر رحمانیت خدا، اظهار کرد: رهایی دست خداست و هیچ‌کس جز خدا نمی‌تواند موجبات رهایی و آزادی شما را فراهم کند.

وی تکرار ۱۴ هزار ذکر صلوات را یکی از راه‌های گره‌گشایی از مشکلات عنوان کرد و افزود: اگر می‌خواهید گره از کار شما باز شود ۱۴ هزار صلوات بفرستید زیرا این ذکر گره‌گشاست، بیماری‌ها را از بین می‌برد، قدرت ایجاد می‌کند و اتفاقاتی می‌افتد که ما پیش‌بینی نمی‌کنیم.

درویشی اظهار کرد: اعضای خانواده و دوستان ما بخشاینده نیستند، رحمانیت و رحیمیت خاص خداست و فقط اوست که نسبت به بندگانش بخشنده و مهربان است.

وی ادامه داد: خداوند روزی‌رسان است و هیچ‌کس جز خدا روزی بندگانش را تعیین نمی‌کند پس باید از او بخواهیم و به او توکل کنیم.

این سخنران مطرح کشوری بیان داشت: بخشیدن و صاف کردن قلب از بدی دیگران باعث می‌شود خداوند نیز نگاه دیگری به ما داشته باشد و ما را از لطف خود بی‌نصیب نکند.

وی افزود: توصیه می‌کنم کسانی که به شما ظلم کردند را ببخشید تا شاهد اتفاقات خوبی در زندگی باشید.

درویشی تاکید کرد: خدا پناه بی‌پناهان است و باید زندگی خود را به او بسپاریم.

لازم به ذکر است که این مراسم با حضور حجت‌الاسلام نیک‌نام رئیس اداره فرهنگی  و تربیتی اداره کل زندان‌های استان کرمان، روشان مدیر زندان مرکزی، افضلی رئیس اداره فرهنگی زندان و جمع پرشور مددجویان در سالن اجتماعات زندان مرکزی برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*