اخبار کوتاه

همزمان با ماه مبارک رجب با درخواست مرخصی و رای بازی ۶۷۰ مددجو زندان مرکزی موافقت شد

همزمان با ایام میمون و مبارک ماه رجب و با توجه به نزدیک شدن به پایان سال ، شورای طبقه بندی زندان مرکزی کرمان در چند جلسه متوالی با حضور  خانم امینه سالاری معاون دادستان و  مهدی ملایی دادیار اجرای احکام زندان تشکیل جلسه داد.
به  گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی  : در حاشیه این جلسه روشان مدیر زندان ضمن تبریک اعیاد ماه رجب گفت:با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایان سال ۴ جلسه شورای طبقه بندی در این چند روز اخیر برگزار شد که خوشبختانه تصمیمات خوبی اتخاد گردید.
وی ادامه داد: آنچه امروز حائز اهمیت است و همه بر این مهم اتفاق نظر دارند مسئله زندان زدایی است،لذا با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته پیرامون مسائل فرهنگی و تربیتی و رعایت قوانین و مقررات همه تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مددجویان حائز شرایط بتوانند در لحظه تحویل سال در کنار خانواده شان باشند.
وی در ادامه با اشاره به آمار و ارقام اعلام داشت که تعداد ۷۳۴پرونده جهت درخواست مرخصی و رای بازی در شورا مطرح شد که از این تعداد۶۷۰پرونده مورد موافقت قرار گرفت و همچنین تعداد ۲۱۰پرونده جهت استفاده از مرخصی پایان حبس مطرح شده که با ۱۱۷ پرونده موافقت و منجر به آزادی آنان گردیده است.
شایان ذکر است:تعدادی از پروند ها که مربوط به مددجویانی بودند که جرم انها سرقت بوده است مورد موافقت قرار گرفت که به دلیل نزدیک شدن به روزهای پایان سال و آغاز سال جدید بعد از از تعطیلات نوروز اعمال خواهند شد.
مدیر زندان کرمان در پایان ضمن تقدیر ازخانم سالاری معاون دادستان و ملایی دادیار جرای احکام زندان، ابراز داشت:قطعاً موفقیت های حاصله مرهون نگاه

ویژه این دو بزرگوار بوده که جای سپاس و قدردانی دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*