اخبار کوتاه

همزمان با دهه کرامت : ورود کاروان خادمین و پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) به زندان زرند

خادمین بارگاه ملکوتی و منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) با در دست داشتن پرچم بارگاه ملکوتی امام هشتم در آستانه میلاد با سعادت آن امام همام در زندان زرند حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی اداره زندان زرند: رئیس و مسئولین از هیئت اعزامی از سوی آستان قدس رضوی ، استقبال نمودند و پرچم گنبد پاک و منور آن حضرت  در داخل بندها گردانده شد .
رئیس زندان زرند ضمن تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) و خیر مقدم به خادمین حضرت ثامن الحجج (ع) حضور این عزیزان را موجب برکت شهرستان و زندان زرند دانست.
تویسرکانی افزود : امام رضا (ع) به ما درس امید و توسل می دهد و با توسل به سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می توانیم از بدی های زمانه دور شویم ، امیدوارم با توکل بخداوند متعال ومدد امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هر چه سریعتر شرایط آزادی همه زندانیان در بند فراهم شود.
وی تصریح کرد: ورود خدام در زندان زرند موجب شادی مددجویان و کارکنان شده است ، صدای رسا و پی در پی صلوات بر محمد آل محمد تبلور آن است . وی ادامه داد :در زندان چنین شوری بر پا نشده بود که این نیز از برکات امام رضا(ع) است و قطعا ورود خادمین تاثیر روحی و روانی بسیار مثبتی بر جا خواهد داشت.
روحانی اعزامی از سوی آستان مقدس امام رضا(ع) نیز سخنانی ازحضور امام رضا(ع) در ایران ایراد نمود و به نقش و جایگاه توبه در قرآن وسیره ائمه اطهار (علیهم السلام) پرداخت و با اشاره به آیاتی ازسوره مبارکه طه در خصوص داستان حضرت موسی (ع) ، از امید به هدایت یافتن در آیات قرآن کریم اشاره کرد و فرد توبه کننده را همچون کودک گمشده ای که پیدا شده و عزیز خانواده می گردد را بیان نمود .
در ادامه خادم حرم رضوی با قرائت صلوات خاصه حضرت امام رضا(ع) ، مولودی خوانی و مدیحه سرایی در وصف آن امام رئوف صفای خاصی به مراسم بخشیدند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*