همزمان با دهه فجر:کتابخانه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بازداشتگاه موقت راه اندازی شد

در ایام الله  دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت ، کتابخانه ای به یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدا در بازداشتگاه موقت راه اندازی شد .

 امیری مدیر کل زندان های کرمان و نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان ، از کتابخانه های بازداشتگاه موقت که به نام شهدا نامگذاری شده است بازدید نمودند.

مهدی ولی اختیار آبادی رئیس بازداشتگاه موقت ضمن خیر مقدم به امیری مدیر کل زندان های استان کرمان ورئیس اداره فرهنگی اداره کل گفت : ضمن زنده نگهداشتن یاد شهدا و ارج نهادن به شهدا  ،تعداد ۲۲ کتابخانه به نام شهدا و قریب ۲۰۰۰ جلد کتاب با موضوع ایثار و شهادت در جلوی هر اتاق  در بازشتگاه موقت موجود می باشد . از چشم انداز های دیگر این کتابخانه ،ارائه ی آثار ،وصایا و زندگینامه شهدای والا مقام در کتابخانه می باشد که خود تاثیر گذاری این کتابخانه را دو چندان کرده است.


وی در ادامه اظهار داشت: زندانیان با متوسل شدن به شهدا و بهره گیری  از راه و روش آنها می توانند  مسیر زندگی خودرا تغییر دهند و این اقدام تاثیر بسزایی در اصلاح و تربیت آنها دارد .


در پایان مدیر کل  زندان های کرمان از اقدامات انجام شده در خصوص ایجاد کتابخانه های شهدا از رئیس و کارکنان بازداشتگاه موقت تقدیر و تشکر بعمل آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*