اخبار کوتاه

همايش نقش ورزش در سبک زندگي سالم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان در همايش نقش ورزش در سبک زندگي سالم که در سالن ورزشی نسوان زندان مرکزی برگزار شد ؛ الله بخش نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی استان کرمان ضمن اشاره به جایگاه ورزشی و ارائه گزارشی در ابعاد عمومی و قهرمانی در میان کارکنان، پرسنل وظیفه و مددجویان به مسائل و راهکارهای مرتبط پرداخت.

 وی افزود : بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه ی سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است و پرداختن به آن به خصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین کارمندان خواهد بود.

رییس اداره فرهنگی و تربیتی  ادامه داد: فواید ورزش و نشاطی كه انسان پس از ورزش كردن پیدا می كند بر كسی پوشیده نیست و این مهم به خصوص برای كارمندان ادارات كه ساعت ها پشت میزهای خود در حالتی ثابت می نشینند ضروری تر است همچنان که روح سالم در بدن سالم است.

وی افزود: ورزش باعث می شود تا تمایلات فردی تحت تأثیر خواسته های گروهی قرار گیرد و افراد کم مهارت و ضعف حمایت شوند و روابط خوب انسانی رشد می یابد و روحیه انصاف و عدالت و ادب و احترام به قوانین در افراد شکل می گیرد.

رئیس اداره فرهنگی  گفت : برنامه های متنوعی در  زندانهای استان ویژه مددجویان ، کارکنان و سربازان وظیفه انجام می گیرد .وی با اشاره به  کسب  عنوان های قهرمانی کارکنان در مسابقات متعدد گفت :  موفقیت های کارکنان نشانکر  توجه  آنها به امر ورزش است .

وی ضمن تبریک به ورزشکاران گفت : ما افتخار می کنیم در مجموعه اداره کل زندانها کارکنان به بحث ورزش و  تاثیر آن توجه لازم را دارند .

در پایان این مراسم از ورزشکارانی که درهفته دولت مقام کسب نموده اند تجلیل به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*