اخبار کوتاه

نگاه همکاران زندانهای استان اصلاحی وتربیتی است نه نگاه تنبیهی

مدیر کل زندانهای استان کرمان در جشن ولادت حضرت زهرا (س) وگلریزان آزادی مددجویان جرائم غیر عمد اندرزگاه نسوان همراه با تجلیل از کارکنان زن زندانهای استان کرمان گفت : از خدمات همکاران خودم در امر زندانبانی که نگاهشان نگاه اصلاحی وتربیتی است و نه نگاه تنبیهی تشکر میکنم.

امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان دراین جشن که باحضور مدیر کل امور بانوان استانداری ،مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ،همسر شهید بادپا وتعدادی از خیرین  برگزار شد، ابتدا  ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)وروز زن وبزرگداشت مقام مادرگفت :

سپاسگزاری می نمایم از مدیر کل امور بانوان استانداری که انصافا همکاری وهمیاری خیلی خوبی با مجموعه زندانهای استان چه درعرصه اصلاح وتربیت وچه در بعد اشتغال وحرفه آموزی وتوانمند سازی زندانیان نسوانوهمچنین آزادی تعدادی از محکومین جرائم غیر عمد  داشته اندو دارند.

امیری افزود :به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی زندانها با الگو گرفتن از سیره ائمه واهل بیت (ع) فعالیتهای خوبی در بعد اصلاحی وتربیتی دارد که امید واریم با کمک تمامی نهادهای فرهنگی به اهداف مدنظر که همانا جامعه عاری از بزه وجرم است برسیم

وی اضافه کرد:هیئت امنای ستاد دیه استان تصمیم گرفت درایام هفته زن برای آزادی تعداد ۸نفر از مددجویان جرائم غیر عمد نسوان قدمی بردارد لذا این جشن گلریزان برگزار شد تا بانوان کریم کرمانی در این راه ما را همراهی نمایندوهم ما بتوانیم از همکاران زن شاغل در مجموعه خودمان تجلیل به عمل آوریم  .

مدیر کل زندانهای استان گفت : از خدمات همکاران خودم در امر زندانبانی که نگاهشان نگاه اصلاحی وتربیتی است و نه نگاه تنبیهی تشکر میکنم.

وی ادامه داد : قبل از این جشن گلریزان در سطح شهر ،جشن گلریزانی در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی  برگزار شد ومددجویان زن خیر، مشارکت خیلی خوبی در جهت آزادی مددجویان جرائم غیر عمد هم اندرزگاهی خودشان داشتند .

امیری افزود :امروز کمک خیرین که خداوند به آنها لطف داشته در چنین ایامی که به حضرت زهرا (س)تعلق دارد وآزادی یک زندانی که با ورودش به زندان چند خانواده را درگیر مشکلات ومعضلات را درگیر می کندرا در پی دارد این خیلی ارزش دارد .

وی گفت :زندان خیلی سخت ونگران کننده است لذا نقش خیرین خیلی مهم است .

وی در پایان سخنانشان پیشنهاد نمود، همکاران زندانهای استان،  یک روز از حقوق ماهیانه خودشان را به این امر خدا پسند  اختصاص دهند که مورد  استقبال کارکنان  قرار گرفت .

شایان ذکر است در این  مراسم جشن که با برنامه های متنوع همراه بوداز تعدادی از خیرین  واحدی از همسران شهداو یک نفر از خواهران شهدای شاغل در زندانهای استان به دلیل تعدا دزیاد همکاران زن ، به صورت نمادین تجلیل شد ونامه آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد نسوان به آنها تقدیم واز محل سالن جشن به سوی کانون گرم خانواده  راهی شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*