اخبار کوتاه

نمایشگاه دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی ؛ بازدید استاندار کرمان از غرفه اداره کل زندانهای استان کرمان

 

با حضور استاندار کرمان، نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان، محمد جواد فدایی استاندار کرمان به همراه جمعی از مسئولین استانی با حضور در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی از غرفه اداره کل زندانها استان بازدید نمودند.

در این بازدید  امانی معاون مالی و اداری اداره کل زندانها با ارائه گزارشی از وضعیت زندانها و کار گاه های اشغال و حرفه آموزی در قالب کارگاه های تولیدی ، کشاورزی، دامداری، خیاطی و قنادی ،خواستار حمایت از سوی استانداری و تجهیز کارگاه های حرفه آموزی و اشتغال شد.

فدایی استاندار کرمان نیز ضمن تقدیر از برنامه های کاربردی اداره کل زندانها در بخشهای فرهنگی و حرفه آموزی اظهار کرد: در سال جاری سعی می کنیم اعتباراتی را جهت تامین و تجهیز کارگاههای حرفه آموزی اختصاص دهیم.

شایان ذکر است نمایشگاه دستاورد های انقلاب اسلامی ۱۰۶ دستگاه اجرایی، بخش خصوصی، نهاد نظامی و دانشگاه ها در قالب نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله خود را در ۳۳۰ غرفه و در فضایی به وسعت بالغ بر هشت هزار مترمربع به نمایش عمومی گذاشته اند.

در این نمایشگاه سه غرفه به دستاورد های واحد اشتغال اداره کل زندانها، بنیاد تعاون زندانیان کرمان و انجمن حمایت زندانیان کرمان اختصاص داده شده است که در آن محصولات و صنایع دستی زندانیان و خانواده هایشان به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در فضای روباز به وسعت دو هزار مترمربع و فضای مسقف حدود ۶ هزار مترمربع برپا شده است و این نمایشگاه با برگزاری هفت ویژه برنامه فرهنگی، هنری و جشن شبانه پس از نماز مغرب و عشاء با همکاری دستگاه های اجرایی در سالن بسطامی کرمان و محوطه همراه است.

 

 

 

 

  

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*