اخبار کوتاه

نشست صمیمی مدیرکل زندانهای استان کرمان با کارکنان وخانواده آنان

اگر همراهی خانواده ها نباشد کار برای همکاران زندانبان سخت وطاقت فرسا خواهد بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان  :همزمان با هفته قوه قضائیه ،در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان زندانهای استان  که در جنگل قائم کرمان برگزار شد امیری مدیر کل زندانهای استان  در یک نشست صمیمی با کارکنان وخانواده آنان در یک فضای دوستانه به گفتگو پرداخت .

وی در ابتدا ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه ویاد وخاطره شهیدان قوه  به تبیین شخصیت شهید بهشتی پرداخت وگفت : شهید بهشتی انسان جامع و وارسته ای بود كه به آموختن اكتفا نكرد، بلكه عمل كردن را سرلوحه كار خویش و لازمه آموختن قرار داد و قله های كمال را با دو بال علم و عمل فتح كرد و موفقیت او نیز مرهون هماهنگی بین این دو مهم بود،چرا كه ناهماهنگی بین علم و عمل چه بسا انسان را از رسیدن به ساحل خوش بختی محروم می سازد و در گرداب نیستی می افكند.

امیری ضمن توصیه به کارکنان جهت الگوگیری از شخصیتهایی همچون شهید بهشتی اظهار داشت : ما باید شاکر خداوند باشیم که به ما لطف داشته وما را در مسیری قرار داده تا به قشر آسیب دیده جامعه یعنی زندانیان وخانواده آنها خدمت بکنیم وماباید به این جمله شهید بهشتی که می گوید ما شیفته خدمتیم نه تشنه قدرت ،جامع عمل بپوشانیم وهمیشه در فکر خدمت باشیم .

مدیر کل زندانهای استان افزود :در حوزه اصلاح وتربیت در زندانها با تلاش همکاران عرصه زندانبانی استان از مراقب گرفته تا مسئولین کارهای خوبی صورت گرفته به نحوی که امروز ما سه هزار زندانی حافظ قرآن از یک جزء تا سی جزء داریم و۶۰درصد زندانیان مشغول به کار هستند .

وی بیان داشت : در بحث مدیریت ، یک مدیر به تنهایی نمی تواند در امورات توفیقاتی داشته باشید  بلکه همراهی وهمکاری کارکنان بخشهای مختلف است که یک مجموعه را نمونه جلوه می دهد .

امیری ابراز داشت : هدف مجموعه از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی ودیگر برنامه ها ،ایجاد روحیه نشاط در پرسنل وخانواده آنان است واگر خانواده ها از لحاظ روحی در وضعیت مناسب وخوبی باشند در خروجی کار ما تاثیر خواهد گذاشت .

رییس شورای ورزش زندانهای استان به نقش ورزش در جلوگیری از آسیبهای اجتماعی اشاره نمود وگفت : آسیبهای اجتماعی متوجه همه ما خواهد بود لذا باید خانواده ها به ایجاد فضای شاد وصمیمی در خانه توجه نمایند تا خدای ناکرده آسیبهایی از جمله اعتیاد وطلاق کانون گرم خانوادگی را ازهم نپاشاند .

در ابتای این برنامه حجه الاسلام مقبلی رییس اداره فرهنگی وتربیتی اداره کل ضمن خیرمقدم به حضار گزارشی از روند اجرای برنامه ها ارائه نمود.

شایان ذکر است در این نشست صمیمی تعداد۶ نفر از کارکنان نمونه با اهدای جوایزی مورد تجلیل  وتقدیر قرار گرفتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*