اخبار کوتاه

نشست صمیمی ریاست محترم ستاد دیه کشور با مددجویان بازداشتگاه موقت

در راستای سیاست های عالی سازمان زندان های کل کشور مبنی بر رفع مشکلات مددجویان، جولایی رئیس ستاد دیه کشوربه همراه جلالی مدیر روابط عمومی ستاد دیه کشور،امیری مدیر کل زندان های استان کرمان،موسوی قوام مدیر عامل ستاد دیه ،جناب سرهنگ اسدی کرم فرمانده یگان حفاظت زندان های استان کرمان از بازداشتگاه موقت بازدید به عمل آوردند.

مسئولین ستاد دیه و مدیر کل زندان های کرمان پس از بازدید ،بخش بهداری و هواخوری اندرزگاه در محل نمازخانه اندرزگاه سه در نشستی صمیمی  به صورت چهره به چهره در جریان اقدامات انجام شده و مسائل و مشکلات مددجویان بازداشتگاه موقت قرار گرفتند.

در ابتدای نشست موسوی قوام مدیر عامل ستاد دیه کرمان آماری از عملکردو اقدامات ستاد دیه اعلام کرد و پس از آن مهدی ولی اختیار آبادی آماری از عملکرد ستاد دیه و شورای حل اختلاف شماره ۳۳ مستقر در بازداشتگاه موقت اعلام نمود.

در ادامه نشست ، جولایی رئیس ستاد دیه کشور با اشاره به قرآن کریم و برشمردن خصوصیات عنکبوت که یکی از سوره های قرآن به نام عنکبوت است که در یکی از آیات آن سفارش فراوان به نماز شده است که عامل مهمی در بازدارندگی از گناه می باشد واز گذشته ها درس بگیرید که راه رسیدن به سعادت می باشد

در پایان نشست مهدی ولی اختیارآبادی از مسئولین ستاد دیه و مسئولین اداره کل تشکر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*