اخبار کوتاه

نشست صمیمانه دادستان شهرستان زرند با رییس زندان این شهرستان

سید مهدی قویدل دادستان شهرستان زرند به همراه تعدادی از قضات با حضور در دفتر رییس زندان زرند با ماشاالله تویسرکانی رییس زندان زرند دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان زرند ، تویسرکانی رییس زندان زرند ضمن عرض خیر مقدم به دادستان و قضات شهرستان زرند مطالبی در خصوص عملکرد واحدهای فرهنگی و مددکاری  زندان زرند بیان کرد .

رییس زندان زرند ضمن ابراز نگرانی از بالا رفتن آمار مددجویان بند بسته و عدم فضای کافی  جهت نگهداری و اصلاح تربیت مددجویان در خواست همکاری بیشتر دستگاه قضا را در خصوص کاهش آمار کیفری و تحت قرار را نمود .

سپس سید مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در زندان زرند گقت: مجموعه دادستانی آمادگی هر گونه اقدامی درخصوص کاهش جمعیت کیفری و تحت قرار را  دارد.

 وی برنامه های فرهنگی زندان را تاثیر گذار دانست و افزود : از برنامه های فرهنگی و قرآنی که بر مددجویان تاثیر گذار باشد حمایت می نماید .

در ادامه این نشست قضات نظرات خود را در زمینه همکاری های بیشتر و کمک نسبت به کاهش جمعیت و رفع بلاتکلیفی زندانیان تحت قرار ، استفاده از مجازات های جایگزین طرح و مورد برسی قرار گرفت .

در پایان شورای طبقه بندی با حضور اعضای شورا برگزار و به ۷ مددجو مرخصی منجر به آزادی  ، ۲۶ مددجو مرخصی پانزده روزه و به ۲۴ مددجو رای بازی اعطا گردید.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*