اخبار کوتاه

نشست رئیس زندان با پرسنل یگان حفاظت زندان زرند در روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر (ع)

در سالروز میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع)  و روز جوان ، نشست صمیمی رییس زندان زرند با کارکنان یگان حفاظت برگزار شد . 

به گزارش روابط عمومی زندان زرند: در این جلسه رییس زندان زرند ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع)  یگان حفاظت را یکی از مهمترین واحدهای زندان برشمرد.

وی ضمن تاکید بر رعایت نکات امنیتی ودقت در پیاده نمودن این اصول گفت :فعالیت های اصلاحی وتربیتی درسایه برقراری امنیت و آرامش جان می گیرد.

تویسرکانی با اشاره به فعالیت های مستمر و هدفمند کارکنان یگان حفاظت در سطح زندان اذعان داشت : امورات می بایست با هماهنگی مسئولین زندان صورت پذیرد .

وی تاکید داشت : در انجام امورات زندانبانی همدل و پشتیبان یکدیگر باشید چرا که ترقی وپویایی مجموعه در همدلی وهمکاری پرسنل با همدیگر تحقق می یابد.

رئیس زندان زرند وجدان کاری در انجام شغل زندانبانی مقوله ای بسیار حائز اهمیت دانست وبا اشاره به احادیث و روایاتی که در این خصوص نقل شده اند تصریح کرد:استرس و فشار کاری در شغل زندانبانی باعث  شده است که انجام این امرطاقت فرسا وسخت صورت پذیرد.

وی به برخورد قانونی با زندانیان درعین رعایت حقوق شهروندی اشاره داشت وافزود: یک زندانبان موفق احترام را همیشه واعتماد  به زندانی را هرگز  ، در دستور کار خود قرار می دهد.

تویسرکانی عنوان کرد: در حین انجام وظیفه مقدس خود خدا را در نظر داشته باشید چرا که هر کاری بدون پشتوانه باری تعالی به انجام نمی رسد .

وی اظهار داشت: کسانی در کار موفق هستند که قبل از شناخت از کار به خود شناسی و خود باوری برسند.

وی ضمن تقدیر از زحمات بی وقفه پرسنل در سطح زندان باری دیگر آنها را به  پشتیبانی از همدیگر دعوت کرد و خود را حامی همیشگی پرسنل زحمتکش در سنگر اصلاح وتربیت دانست.

در ادامه پرسنل یگان حفاظت به پرسش پاسخ در خصوص مسائل ومشکلات خود پرداختند که رئیس زندان از زحمات شبانه روزی نیروها قدردانی و رهنمودهای لازم را برای رفع مشکلات آنان ارائه کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*