نامگذاری سالن اجتماعات اداره کل زندانها به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیر کل زندانهای استان کرمان در جلسه شورای اداری گفت: همزمان با دهه مبارک فجر و در جهت بزرگداشت یاد و نام شهدا، سالن اجتماعات اداره کل زندانهای استان به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

در سومین روز از دهه مبارک فجر ؛جلسه شورای اداری اداره کل زندانهای استان کرمان با رویکرد هم اندیشی و ارائه راهکارهای لازم در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و ارزیابی دیدگاه های حاضرین ، با حضور امیری مدیر کل زندانهای کرمان معاونین، روسای ستادی اداره کل به صورت ویدئو کنفرانس با تمامی روسای زندانهای استان کرمان در سالن اجتماعات  شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اداره کل زندانها برگزار گردید .

ابتدای این جلسه آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید و سپس امیری مدیر کل زندانها ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و با اشاره به مبارزات و مجاهدت های وصف نشدنی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از اسلام و ایران اسلامی گفت : برای بزرگداشت یاد و نام شهدا و به رسم ادای احترام به شهدا، رفتاری کردن باورهای شهادت طلبانه و توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و الگو برداری از شهدا بویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سالن کنفرانس اداره کل زندانها به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شد .

رمضان امیری با بیان اینکه باشد که در اذهان ایرانیان بماند که بزرگ مردی از سربازان عاشق ولایت جانش را در طبق اخلاص قرار داد تا ما طعم شیرین امنیت را بچشیم افزود: نام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای ابد در تاریخ ماندگار خواهد شد، چرا که او برای ایرانیان یک قهرمان ملی و برای جهان اسلام یک اسطوره مقاومت است و این شهید بزرگوار به گردن همه ما حق دارد  و امیدواریم بتوانیم پیرو راه ایشان باشیم .

امیری اظهار داشت : شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، بزرگ مردی است که همه عمر پربرکت خود را در خدمت به مردم و امنیت کشور و جهاد در راه خدا گذراند و به عهد و پیمانی که با خدا بست وفا کرد و به خیل یاران شهیدش پیوست.

مقام عالی زندانهای استان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از معاونین ، روسای ستادی اداره کل در ساخت سالن اجتماعات  اداره کل و تجهیز آن در خصوص ضرورت دقت در انجام وظایف مشخص شده مطالبی را بیان نمود و گفت:واحدهای نظارتی در انجام وظایف محوله باید اهتمام لازم را داشته باشند و برابر مقررات و دستورالعمل در اجرای برنامه های سازمانی اقدام نمایند تا امنیت پایدار زندان حفظ و تقویت گردد.

رمضان امیری پیرامون وضعیت زندانیان و زندان ، مشکلات و نواقص موجود و لزوم همکاری و همیاری بیشتر همکاران در راستای رسیدگی به مشکلات زندانیان و سرلوحه قرار دادن دستورات رئیس سازمان زندانها مطالبی را بیان کرد و خواستار اهتمام جدی و بکارگیری تمام توان توسط همکاران در جهت رفع مشکلات زندانیان شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود سرکشی روسای زندان ها از بندها ،عرض حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد
امیری خواستار پویایی ، پیشرفت و اهتمام بیشتر در انجام وظایف محوله شد وافزود :امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری یکدیگرگام های موثری برای رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم .

وی افزود : مدیر و روسای زندانها باید بصورت روزانه ورودی زندانها را رصد نمایند و با دادستانها و قضات ناظر زندانها درحوزه قضایی مربوطه مکاتبه نمایند

گفتنی است کاهش جمعیت کیفری ، پیگیری پیشنهاد آزادی مشروط زندانیان ، ارتباط بیشتر با مراجع قضائی ، ساماندهی نیروی انسانی ،تخلیه روانی در بندها ، و همچنین حضور روسای زندان ها در داخل بندها ، بازسازی فضاهای قدیمی ،ایجاد فضای ورزشی مناسب وایجاد انگیزه در بین کارکنان از دیگر موارد مطرح شده در جلسه شورای اداری اداره کل بود که از سوی مدیر کل زندان های کرمان تاکید و مقرر شد روسا و مسئولان ستادی موارد را تا حصول نتيجه لازم دنبال كند.

در خاتمه این جلسه جمعی از روسای زندانها به بیان نقطه نظرات و مشکلات پیرامون حوزه های کاری خود در زندانها پرداختند که در جمع بندی، مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان ، راهکارها و دستورات لازم را جهت شتاب روند اجرای رسالت ها و اولویت های سازمانی و رفع نواقص و مشکلات در زندانهای استان ابلاغ کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*