اخبار کوتاه

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان :روابط عمومی ها عامل اساسی در تحقق اهداف سازمان و ارتقاء جایگاه آن اداره هستند

همزمان با روز ۱۳ آبان ماه ، جلسه ویدئو کنفرانس مسئولین روابط عمومی زندانهای استان کرمان به منظور تشریح برنامه عملیاتی و اجرائی روابط عمومی زندانها با حضور پرویز سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ، محمد حجت علویان مسئول روابط عمومی اداره کل و مسئولین روابط عمومی های زندانهای سراسر استان ، ستاد دیه و بنیاد تعاون زندانیان در اداره کل زندانها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان : سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانها در این مراسم ضمن تقدیر و تکشر از زحمات مسئولین روابط عمومی به جایگاه مهم روابط عمومی ها در دستگاهها اشاره کرد و گفت : امروز عصر ، عصرارتباطات است و ارکان جوامع بشری در تمامی عرصه ها برعلم ارتباطات به عنوان زیر ساختی کار آمد استوار شده است.

سلیمانی جایگاه امروز روابط عمومی‌ها را در نوک پیکان حرکتی هر سازمانی دانست و تصریح کرد: روابط عمومی ها عامل اساسی در تحقق اهداف سازمان و ارتقا، جایگاه آن است و بسترهای لازم در جهت افزایش کارایی سازمان و تسهیل و تسریع در دستیابی به اهداف سازمان را مهیا می سازند.

وی در ادامه افزود :کار در روابط عمومی ذوق وعلاقه می خواهد وروابط عمومی ها باید برای شادابی وپویایی اداره خود تلاش مستمری را به کار گیرد واز ابزارهای مختلف برای این منظور بهره جوید.

معاون سلامت ، اطلاح و تربیت اداره کل زندانها نقش روابط عمومی را در انعکاس فعالیت های انجام شده در زندانها ، مهم عنوان کرد و افزود:در سازمان زندانهای کشور کارهای بزرگی انجام پذیرفته که اطلاع رسانی وانعکاس این عملکرد لازم وضروری بود وروابط عمومی ها در جمع بندی خدمات ارائه شده وانعکاس آن در جامعه بیشترین تلاش را باید داشته باشند.

وی ادامه داد: در این راستا می طلبد روابط عمومی ها به ابزار و دانش های جدید دسترسی و خود را به دانش و اطلاعات مورد نیاز برای تحقق اهداف سازمانی مجهز کنند تا بتوانند در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم گام بردارند.

سلیمانی با تاکید بر این که روابط عمومی، مشاور و امین دستگاه است، اظهار کرد:روابط عمومی ها ارتباطی که با راس هرم دستگاهها دارند وبه یک سری اطلاعات طبقه بندی شده دسترسی دارند می توانند در تصمیم گیریهای مهم یار ویاور مدیر مجموعه باشند.

پرویز سلیمانی روابط عمومی ها را پل ارتباطی بین درون سازمان وبیرون سازمان برشمرد که می توانند با انعکاس سیاستها ، برنامه ها و عملکرد سازمان به مخاطبان و شناخت آنان با دیدگاههای مختلف و انعکاس بازخورد به سیستم مدیریت سازمانی ، وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

در ادامه علویان مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ضمن قدردانی از حمایت های مدیر کل محترم،معاونین وروسای ستادی حسن توجه و اهمیت آنان به جایگاه روابط عمومی گفت : لازمه موفقیت در هر کاری نخست عشق و مسئولیت پذیری و دوم تخصص و تعهد است ، این دو شاخص برای حسن اجرای هر کاری ضروری می باشد .

وی ضمن تشریح برنامه عملیاتی و اجرائی روابط عمومی ها افزود : برنامه عملیاتی و اجرایی روابط عمومی ها در دفترروابط عمومی اداره کل تدوین و به اداره بازرسی پیشنهاد گردید و طی بررسی های به عمل آمده در برنامه عملیاتی اداره کل زندانهای استان قرار گرفت تا در سال جاری شاهد ارزیابی عمکلرد روابط عمومی های استان برای بار نخست باشیم .

علویان در ادامه از مسئولین روابط عمومی خواست که با تلاش و علاقه در جهت تجهیز دفاترروابط عمومی و اهداف سازمانی در مجموعه زندان ها گام بردارند و تمام همت خود را در اجرائی شدن برنامه عملیاتی به کار گیرند تا بتوان اقدامات مهم و قابل توجه زندانهای استان را به موقع انعکاس دهیم .

در پایان مسئولین روابط عمومی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و به سوالات آنان پاسخ داده شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*