مسئولین کنسولگری افغانستان از زندان مرکزی کرمان بازدید نمودند

در راستای بررسی پرونده های قضایی مددجویان تابع کشور افغانستان ،بررسی شرایط مالی و اقامتی این افراد ، هئیتی از کنسولگری افغانستان در معیت عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل،روشان مدیر زندان مرکزی،برشان معاون زندان و مددکاران ضمن بازدید از زندان مرکزی کرمان در سالن دارالقران این اداره در جمع مددجویان تبعه افغانستان حضور یافتند.


عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندان ها گفت: در راستای رایزنی های وزارت دادگستری و تعامل و همکاری سازمان زندانها  ،هیئت کنسولگری کشور افغانستان با حضور در زندان مرکزی کرمان از نزدیک با مددجویان تبعه کشور افغانستان دیدار و زمینه بازگشت زندانی را فراهم نمودند .
روشان مدیر زندان در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر و تشکر نماینده سفارت افغانستان گفت:امیدواریم با تعامل و همکاری با سفارت افغانستان گام موثری در جهت رفع مشکلات و مسائل قضایی و خانوادگی مددجویان تبعه افغانستان برداریم.


در پایان سرپرست هیئت کنسولگری افغانستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر زندان و دیگر از مسئولین،پیشنهاداتی در خصوص رفع مشکلات و موانع قضایی مددجویان تبعه افغانستان ارائه نمود و گفت: دو کشور دوست و برادر ایران و افغانستان همواره در کنار یکدیگر تعاملات خوبی داشته اند و در خصوص جابجایی زندانیان بومی افغانستان به کشور خودشان نیز توافقات خوبی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*