مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب و چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در زندان شهربابک برگزار شد

 مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار محمودی همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ سلیمانی رییس و کارکنان، پرسنل وظیفه و مددجویان زندان شهربابک در نمازخانه اندرزگاه این زندان برگزار شد.

سلیمانی رییس اداره زندان شهربابک در ابتدای این مراسم ضمن اشاره به تقارن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: فوزعظیم شهادت به کسانی داده می شود که نزد پروردگار دارای قربی و مقامی بس عظیم دارند و به راستی که سردار شهید سلیمانی، شهادتش در راه اسلام عزیز رقم خورد.

در ادامه سردار محمودی همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به رشادت ها و خاطراتی از آن شهید والا مقام اشاره کرد وگفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دشمن سرسخت داعش و اسرائیل غاصب بود که فرماندهی حکیمانه او در جبهه مقاومت مایه قوت قلب رزمندگان اسلام و تا همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

وی افزود: حاج قاسم عزیز در عین آنکه مجاهد، طراح، هوشمند، فرمانده و فاتح بود، با الگوگیری از حضرت صدیقه کبری سلام‌الله‌علیها، نسبت به ولایت کاملاً مطیع و فرمانبردار بود و شهادت او نیز مانند حیاتش، موجب عزت اسلام و انقلاب شد.

گفتنی است پخش کلیپ هایی از رشادت های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و پیروزی انقلاب اسلامی ؛ از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*