اخبار کوتاه

مراسم روز جهانی کودک در کانون اصلاح و تربیت کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کودک و خانواده مراسمی با مشارکت دفتر حمایت از زنان و کودکان دادگستری کل استان و کانون پرورش فکری ،  انجمن حمایت زندانیان و امور بانوان اداره کل زندانهای استان  در کانون برگزار گردید .

امیری  مدیر کل زندانهای استان گفت:اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و تربیتی با تنوع و جذاب زمینه ساز بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه است و این برنامه های در کانون اصلاح و تربیت نمود بیشتری پیدا میکند چرا که سن زندانیان کانون اقتضا میکند زمینه اصلاح پذیری بیشتری داشته باشند

امیری نیز در ادامه در خصوص ویژگی های کودکان و نحوه رفتار با آنها، بیان داشت: نباید در حق کودکان کوتاهی شود و با الهام از اصول اخلاقی اسلامی در رشد و شکوفایی آنها تلاشی بیش از پیش داشته باشیم. ایشان در راستای همکاری و تعامل با زندان های استان و کمک به مددجویان کانون اصلاح و تربیت قول مساعد دادند و عنوان نمودند: مددجویان کانون اصلاح و تربیت در این رده سنی، دوره بحرانی را پشت سر خواهند گذاشت و تحت آموزش های تربیتی و فعالیت های اصلاحی، مسیر درست زندگی برای آنها مشخص می گردد 

وی در ادامه خواستار همکاری و همراهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تداوم اینکونه برنامها برای کانون اصلاح و تربیت شد . 

عرب نژاد رییس کانون اصلاح و تربیت در حاشیه این مراسم به تلاش مراجع قضایی برای حل مشکلات مددجویان اشاره کرد و ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و تعامل اثربخش ، وضعیت فعالیت های تربیتی و رعایت کرامت انسانی را در کانون اصلاح و تربیت مطلوب دانست.

شایان ذکر است از دیگر برنامه‌های این مراسم قرائت قصه گویی  توسط مددجویان بود که در پایان به کلیه مددجویان هدایایی از طرف انجمن حمایت  به رسم یادبود اهداء گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*