اخبار کوتاه

مدیر جدید زندان مرکزی کرمان معرفی شد

طی حکم امیری مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان ، غلامرضا روشان به عنوان مدیر زندان مرکزی کرمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ، آئین تکریم و معارفه مدیر جدید زندان مرکزی کرمان با حضور یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر فرمانده انتظامی استان کرمان ، امیری مدیرکل زندان‌های استان کرمان ،  روسای زندانها ، روسای ستادی اداره کل زندانها و جمعی از کارکنان برگزار شد.

در این مراسم پرویز سلیمانی مدیر سابق زندان مرکزی کرمان اظهارداشت: زندان مرکزی ۱۴ اندرزگاه دارد که چندین مورد آن بازسازی شده‌اند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۴۳ جلسه صلح و سازش برای زندانیان این زندان برگزار شده است عنوان کرد: خوشبختانه رضایت بیش از صد نفر از آنها اخذ شده است.

مدیر سابق زندان مرکزی کرمان با اشاره به اینکه روزانه ۵۷۰ نفر در کلاس‌های مختلف قرآنی در زندان شرکت می‌کنند که تعداد ۱۶ نفر به‌دلیل حفظ قرآن کریم مشمول عفو شدند بیان کرد: روزانه فیلم‌های مختلفی در سالن سینمای زندان پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود ۲۰۰ زندانی در رشته‌های مختلف ورزشی در زندان مشغول فعالیت ورزشی هستند گفت: پایگاه بهداشت و سلامت در زندان کرمان راه‌اندازی و زندان به سه دستگاه آمبولانس تجهیز شده است.

سلیمانی با اشاره به اینکه با رایزنی تعدادی از پزشکان خیر خدمات پزشکی را در زندان ارائه می‌کنند افزود: تعداد ۸۷ عینک برای زندانیان نیازمند با کمک خیرین تهیه شده است.

در این آئین غلامرضا روشان به‌عنوان مدیر جدید زندان مرکزی کرمان معرفی و از خدمات پرویز سلیمانی مدیر سابق زندان کرمان تجلیل شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*