اخبار کوتاه

مراسم ايام شب قدر در بازداشتگاه موقت کرمان برگزار شد

به مناسبت ايام ليالي قدر و شب احياءوایام شهادت امام علی(ع) مراسم باشکوهي با حضور مسئولين اداره کل و بازداشتگاه در جمع مددجويان و سربازان وظيفه برگزارشد.

اين مراسم که با حضور حجت الاسلام نیکنام مسئول فرهنگی اداره کل ، حجه الاسلام تاجیک مسئول فرهنگی بازداشتگاه و حجت الاسلام سلیمانی مسئول فرهنگی یگان حفاظت بازداشتگاه با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی پس از نماز مغرب و عشاء و صرف افطاردر شب هاي پر فیض وبرکت قدربا استفاده از دستگاه های سمعی ، بصری و پخش کلیپ های مذهبی برگزار شد که تاثير بسزايي در روحيه مددجويان و سربازان وظيفه حاضر در مجلس داشته است.
مهدي ولي اختيار آبادي رئيس بازداشتگاه موقت ضمن تقدیر وتشکر از مسئول فرهنگي این اداره در برپایی این گونه مراسمات، به بیان مقام وجایگاه والای امام علی (ع) و ویژگی بارز آن امام که دستگیری از مستمندان و نیازمندان بود اشاره کرد.

وی افزود : شب های قدر فرصت بسیار مناسبی برای استغفاراز در گاه الهی بوده برای مددجویان هم فرصت مناسبی جهت خودسازی می باشد.

رئیس بازداشتگاه موقت گفت:مراسم سخنرانی، قرائت دعای جوشن کبیر،زیارت عاشورا و قرآن برسر گرفتن از جمله برنامه های این شب های عزیز است که با حضورو استقبال پرشور سربازان وظیفه ومددجویان برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*