اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان کرمان : در سال جدید باید تولید، رونق چشمگیری داشته باشد

امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان به همراه سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ،مصطفائی رئیس اداره ارزیابی عمکلرد ، بازرسی و پاسخگوئی به شکایات اداره کل ، عبدلی نژاد رئیس حفاظت و اطلاعات ، میر شکاری مسئول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندانها به صورت سرزده از بند بنگاه زندان مرکزی کرمان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان:امیری ضمن بازدید از مرکز فنی و حرفه ای مستقر در بند بنگاه از کارگاه های نجاری ، قالی بافی و خیاطی و … بازدید نمود .

مدیر کل زندانهای استان کرمان در حاشیه بازدید از کارگاه ها ، مسئولین اندرزگاه ها را موظف به شناسایی زندانیان متخصص و جویای کار نمود و به کار گیری زندانیان در کارگاه ها را از اولویت های برنامه های سال جاری خواند .
وی  با تمام تلاشهای انجام شده در کارگاه های حرفه آموزی فعالیت های فعلی زندانیان را  قابل قبول ندانست و از رئیس بنیاد تعاون و مدیر و مسئولین زندان مرکزی خواست با شناسایی زندانیان و به کارگیری آنان در کارگاه ها فعالیت های عمده ای را آغاز نمایند .

امیری از مدیر زندان مرکزی خواست که در یک برنامه زمانبندی کوتاه مدت جهت بکارگیری افراد متخصص و یک نیروی کمکی فعال نمودن کلیه کارگاه ها و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود اقدام نماید.

مقام عالی زندانهای استان با حضور در کارگاه ها ضمن صحبت با زندانیان مشکلات آنان را جویا شد و خطاب به مسئولین گفت :امر رسیدگی به مشکلات و تجهیز کامل کارگاه ها را در برنامه کار خود قرار دهند.

وی در خصوص زندانیان و لزوم فعال سازی تمامی طرفیت های موجود و اشتغال زندانیان در کارگاه های حرفه آموزی و صدور کارت مهارت برای زندانیان افزود : در سال جدید طبق فرمایش مقام معظم رهبری( مد ظله العالی ) باید تولید، رونق ویژه ای داشته باشد .

امیری اظهار داشت : با تغییر نگرش کارگاه ها را به تولید انبوه برسانیم و در این میان بنیاد تعاون در جهت بازار یابی و فروش تولیدات همت مضاعف نماید وچرخه تولید در زندان را افزایش و رونق بخشند .

وی در پایان از خدمات ارزنده مدیر زندان مرکزی ، رئیس بنیاد تعاون زندانیان ، نماینده فنی و حرفه ای در زندان و دیگر همکاران تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*