اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان کرمان در آیین اختتامیه مسابقات والیبال وورزشهای بومی ومحلی مددجویان مرد زندانهای استان :من دست مددجویانی که نگاهشان اصلاح وتربیت وسلامت خودشان است می بوسم

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان،امیری مدیرکل زندانهای استان کرمان در آیین اختتامیه مسابقات والیبال وورزشهای بومی ومحلی مددجویان مرد زندانهای استان که با شرکت ۱۰ تیم به میزبانی زندان مرکزی برگزار گردید ورییس امور ورزش وجوانان شهرستان کرمان نیز حضور داشت ، گفت :من دست مددجویانی که نگاهشان  اصلاح وتربیت وسلامتشان است می بوسم وای کاش این چهره ها را در زندان نمیدیدیم ودرمیادین ورزشی بیرون حضور داشتند .

وی ضمن تشکر از زندانهایی که در مسابقات شرکت نمودندافزود:ما در سطح زندانهای استان یکی از اهداف سازمانی یعنی بحث فعالیت های ورزشی را  از اولویت های کاریمان می دانیم ومعتقدیم جسم وروح وروان زندانیان باید تقویت شود وبا این برنامه های ورزشی میتوانیم فضای بسته زندان را برای مددجویان آرام کنیم .

مدیر کل زندانهای کرمان ادامه داد:شما مددجویان باید در تنگناها وکمبودها وسختی ها  نهایت استفاده را ببرید ودر فعالیتهای فرهنگی وآموزشی وحرفه اموزی مشارکت بالایی داشته باشید.

وی بیان داشت :شما مددجویان بچه های مجموعه هستید وما دغدعه شما راداریم،ما دوست داریم شما به عنوان نماینده دیگر مددجویان در شهرستان خودتان  که رفتید برای هم اندرزگاهیهای خودتان  ایجادانگیزه شویدوآنها را به امر ورزش ترغیب کنید .

امیری اظهار داشت :شمابه عنوان عضو کاروان اصلاح وتربیتی زندانها به دیگر هم نوعان خودتان کمک کنید ودر این کاروان به عنوان یک خادم وهمکار وهمیار در جهت برنامه های اصلاح وتربیتی موثر باشید.

وی در پایان ضمن تشکر از مدیر وکارکنان زندان مرکزی که میزبان این دوره از مسابقات بودند، به هریک از مددجویان شرکت کننده در مسابقات یک هفته مرخصی اعطا نمود.

شایان ذکر است قبل از سخنرانی مدیر کل زندانهای استان ، لطفعلی کریم قاسمی کارشناس ورزش اداره کل گزارشی از روند برگزاری مسابقات ارائه نمود ودر پایان این برنامه که با اجرای موسیقی ونمایش طنز همراه بود از تیمهای برتر تجلیل شد.

برترینهای مسابقات:

دررشته والیبال تیمهای الف زندان مرکزی ،زندان جیرفت وزندان بم به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته بومی محلی لی لی الف -پ از سیرجان مقام اول،الف-الف و ر-خ از زندان کرمان مقامهای دوم وسوم را به دست آوردند.

در رشته مچ اندازی ح-ش از کرمان ،الف-الف از سیرجان وح-ر از بافت اول تا سوم شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*