اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان کرمان : ایجاد انگیزه و روحیه شاد در محیط کار در پیشبرد اهداف سازمانی موثراست

نشست صمیمانه مدیرکل زندانهای استان با مسئولین و کارکنان اداره کل زندانها در محل نمازخانه اداره کل  برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ؛ رمضان امیری در نشست صمیمانه با کارکنان زندانهای استان  ضمن تسلیت رحلت آیت الله شاهرودی ، جان باختن جمعی از دانشجویان و سالروز زلزله بم ، حضور در جمع همکاران را توفیق بزرگی عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود :ارتباطات مؤثر و صمیمانه میان همه همکاران بیش از پیش تقویت گردد.

 وی اذعان داشت: نیروی انسانی ارزشمندترین منابع هرسازمانی است که باید ارزش های آن حفظ شود  و اقدامات با همکاری و مشارکت همه همکاران به ثمرمی نشیندو از همکاران  خواست با همفکری ، همدلی بیشتر در بین کارکنان عیوب اداره  شناسایی و در صدد رفع مشکلات بر آیند.

 مقام عالی زندانهای استان با اشاره به اینکه در زندگی تمامی افراد به نوبه خود مشکلاتی وجود دارد ولی تا جایی می توانیم باید سعی کنیم که مشکلات روحی  را به محیط کار انتقال ندهیم و با ایجاد انگیزه و روحیه شاد در جهت پیشبرد اهداف سازمان زندانها حرکت کنیم .

امیری اظهار داشت : ما باید شاکر خداوند باشیم که به ما لطف داشته و ما را در مسیری قرار داده تا به قشر آسیب دیده جامعه یعنی زندانیان وخانواده آنها خدمت نماییم.  .

مدیر کل زندانهای استان افزود :درحوزه اصلاح وتربیت در زندانها با تلاش همکاران عرصه زندانبانی استان از مراقب گرفته تا مسئولین کارهای خوبی صورت گرفته است که شاهد پویایی مجموعه هستیم .

 وی گفت:ما به عنوان اجرا کننده سیاست های سازمان زندانها اینجا هستیم و امروز مسئولیت این مجموعه به عهده حقیر و شماست که انشالله بتوانیم با همدلی و همکاری یکدیگر اقداماتی انجام دهیم  که وضعیت موجود متحول و در جایگاه واقعی خود قرار بگیریم.

امیری بیان داشت : ما در مرحله اول باید برای خودمان ارزش قائل شویم تا دیگران متقابلا برای ما  ارزش قائل شوند و سعی کنید با برنامه ریزی و همکاری با مجموعه مدیریتی و روسای ادارات ماموریت سازمانی خود را به نوح احسن انجام دهیم .  

وی  اظهارداشت : براساس تعالیم دین مبین اسلام  خداوند سبحان برای هر قدم که در جهت رفع گرفتاری و مشکلات مردم برداشته شود اجر وثواب معنوی بسیار والایی در نظر خواهد داشت.

در ادامه این نشست کارکنان در بیانات حضوری یا درخواست های مکتوب نکته نظرات خود را مطرح و پاسخ لازم از سوی مدیرکل زندان ها ی استان ارائه شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*