اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان کرمان : استفاده از فرصت ها تنها راه نجات و سعادتمندی زندانیان است

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان: جهت مرتفع شدن مسائل و مشکلات موجود مددجویان ، امیری مدیر کل زندان های استان،عبدلی نژاد  رییس اداره حفاظت و اطلاعات ،مصطفایی رئیس اداره بازرسی اداره کل،حجت الاسلام کارگر رئیس اداره قضایی،حجت الاسلام نیکنام رئیس اداره فرهنگی، دکتر سیستانی رئیس اداره بهداشت و درمان اداره کل زندانها،روشان مدیر زندان،برشان معان زندان  به همراه تمامی مسئولین واحدهای مختلف در جمع مددجویان در سالن ورزشی  شهید لاجوردی زندان مرکزی کرمان حضور یافتند .

ابتدای این مراسم امیری مدیر کل زندان های استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان و با تاکید بر همکاری و همدلی بین مددجویان و مسئولین زندان خطاب به مددجویان گفت: استفاده از فرصت ها تنها راه نجات و سعادتمندی شما است .

وی در ادامه با تاکید بر  شرکت در فعالیت های فرهنگی،بهداشت و درمان ،اشتغال و… در اندرزگاه های زندان ، هدف از این دیدارها و گفتگوی چهره به چهره با مددجویان را ایجاد رابطه صمیمانه فی ما بین مسئولین زندان و مددجویان برشمرد و افزود : تمام تلاش این مجموعه  بر این است تا بتواند گامی موثر در جهت حل مسائل و مشکلات مددجویان در چهار چوب قوانین بردارد .

روشان مدیر زندان در حاشیه این هم اندیشی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین اداره کل و ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در اندرزگاه شماره ۴ اظهار داشت:آرامش زندان محصول تعامل در مناسبات مسئولین و مددجویان می باشد.

در پایان مددجویان و مسئولین واحد هابه بیان مشکلات و پیشنهاد های خود درباره اندرزگاه پرداختند و  امیری مدیر کل زندان های استان دستورات مقتضی را در خصوص رفع آنها صادر نمود .

شایان ذکر است این جلسه هم اندیشی برای همه اندرزگاه ها برگزار می گردد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*