اخبار کوتاه

مدیر زندان مرکزی کرمان : توسعه و نهادینه سازی ورزش در جامعه نیازمند فرهنگ سازی و آگاهی سازی در این بخش است

 مدیر زندان مرکزی کرمان در حاشیه برگزاری همایش توسعه ورزش و سلامت در جامعه گفت : توسعه و نهادینه سازی ورزش در جامعه نیازمند فرهنگ سازی و آگاهی سازی  در این بخش می باشد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرماندر راستای ارتقای روحیه ورزشی مددجویان همایش توسعه ورزش و سلامت با حضور دکتر ساسان موسوی ،حجت الاسلام انجم شعاع و جمع کثیری از مددجویان در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

ابتدای این مراسم حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی ضمن عرض خیرمقدم به ارائه گزارشی از فعالیت های ورزشی در زندان پرداخت.

در ادامه دکتر ساسان موسوی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان و تاکید بر امکانات ورزشی مناسب در زندان به ارائه برنامه های ورزشی روزانه و بلند مدت پرداخت.

در حاشیه این همایش روشان مدیر زندان مرکزی ضمن ابراز خرسندی از حضور اساتید مطرح تربیت بدنی گفت:توسعه و نهادینه سازی ورزش در جامعه نیازمند فرهنگ سازی و آگاهی سازی در بخش ورزش می باشد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از واحد فرهنگی و تربیتی بیان داشت:مددجویان با همین امکانات موجود به سمت ورزش روی خوش نشان می دهند که با همکاری سایر سازمان ها و ارگان ها می توان بستری مناسب تر برای ورزش مددجویان فراهم آورد که زمینه بازگشت سعادتمندانه مددجویان به خانواده و جامعه می باشد.

شایان ذکر است از مددجویان فعال در امر ورزش نیز تجلیل به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*