اخبار کوتاه

مدیر زندان مرکزی کرمان: بهره‌گیری از دیدگاه مدیریتی امام راحل(ره) موفقیت را تضمین می‌کند

مدیر زندان مرکزی کرمان گفت: اگر دیدگاه مدیریتی جامع امام راحل(ره) را برای خود تبیین نماییم و در این مسیر حرکت کنیم قطعا موفق خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان،روشان در جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان زندان مرکزی که در نمازخانه این مجموعه برگزار شد اظهار کرد: مدیریت در مجموعه زندان مرکزی، مدیریت مشاوره‌ای و مشارکتی است.
وی با اشاره به دیدگاه مدیریتی بنیانگذار انقلاب اسلامی، افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی و مدیریت امام راحل(ره) نگاه مدیریتی اول به سمت بالا است یعنی اولین مسئولیت‌پذیری در مقابل خداوند است و باید ابتدا ببینیم خدا از ما چه می‌خواهد و برای رضایت حق چه باید انجام دهیم.
مدیر زندان مرکزی کرمان تصریح کرد: در مرحله دوم باید به پشت سر نگاه کنیم و از گذشتگان برای پیشرفت و موفقیت درس بگیریم.
وی ادامه داد: نگاه بعدی، نگاه به اطراف خودمان است تا ببینیم کسانی که با ما زندگی می‌کنند چگونه رفتار می‌کنند و برای موفقیت چه شیوه‌هایی را به کار می‌گیرند.
روشان افزود: در مرحله بعد کسی که مسئولیت نهاد و ارگانی را به عهده گرفته باید به زیرمجموعه خود نگاه کند تا نیازها و توقعات آ‌ن‌ها را شناسایی کند و در جهت رفع مشکلات کارکنان مجموعه اقدام نماید.
وی نگاه به جلو و شناسایی نیازهای آینده را گام بعدی عنوان کرد و گفت: آخرین مرحله مدیریتی در دیدگاه امام(ره)، نگاه کلان و توجه به اهداف کلی کشور و نظام است.
مدیر زندان مرکزی کرمان با بیان این‌که بهره‌گیری از دیدگاه مدیریتی امام راحل(ره) موفقیت را تضمین می‌کند، افزود: اگر این مدیریت جامع را برای خود تبیین نماییم و در این مسیر حرکت کنیم قطعا موفق خواهیم بود.
گفتنی است در این نشست کارکنان مجموعه زندان مرکزی درخواست‌ها، نظرات و پیشنهادات خود را با مدیریت مرکز در میان گذاشتند و روشان به هر کدام از سوالات پاسخ داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*