اخبار کوتاه

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان از زندان مرکزی بازدید کرد

در راستای تحقق اهداف آموزش برای همه اقشار جامعه، بهرام امیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و حیدری رئیس سواد آموزی اداره  آموزش و پرورش در معیت سلیمانی معاون سلامت ،صلاح و تربیت اداره کل ، روشان مدیر زندان مرکزی ،عامری معاون اصلاح و تربیت زندان ، حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی ،امیری مدیر مدرسه شهیدان ماهانی زندان وکارشناسان مربوطه ضمن  بازدید از کلاسهای مدرسه شهیدان ماهانی و قسمت های مختلف مجتمع آموزشی شهید دوست محمدی زندان مرکزی در دفتر مدیر زندان مرکزی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:در ابتدای این جلسه هم اندیشی سلیمانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل  ضمن عرض خیر مقدم  به ارائه گزارشی از فعالیت های واحد آموزش پرداخت.

در ادامه روشان مدیر زندان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک گفت: آموزش در جامعه می تواند نقش بسزایی در افزایش آگاهی و توانمندیهای شهروندان به ویژه مصون ساختن قشر آسیب دیده و بزهکار در مقابل وسوسه های نفسانی و درک بهتر محیط اطراف ایفا نماید.

در بخش دیگر امیری مدیر  آموزش و پرورش  ناحیه یک کرمان ضمن بیان شرایط و ضوابط لازم برای برگزاری دوره های محتلف آموزش  افزود:این اداره با تمام توان در خدمت علاقه مندان به ادامه تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی در زندان کرمان است و بی شک در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

در پایان این جلسه هم اندیشی  کارشناسان آموزش زندان با بیان پیشنهاداتی در خصوص رفع مشکلات آموزشی و همکاری بیشتر این دو نهاد ارائه نمودند و کارشناسان اداره  سواد آموزی قول مساعد مبنی بر پیگیری دادند.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*