اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای کرمان خبرداد اعطای مرخصی به ۱۰۵۶نفر از مددجویان زندانهای استان کرمان درهفته قوه قضاییه

مدیر کل زندانهای کرمان با تاکید بر اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها ،از اعطای مرخصی به ۱۰۵۶نفر از مددجویان زندانهای استان کرمان خبرداد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کرمان ، رمضان امیری ” مدیر کل زندانهای کرمان با اعلام این خبر افزود : در هفته قوه قضائیه برنامه های متنوعی  در سطح اداره کل زندانهای استان و زندانهای تابعه انجام گرفت.

امیری شركت در مراسم غبار روبي و عطر افشاني مزار شهدا ، تجديد بيعت با آرمانهاي امام راحل و شهدا ،دیدار با نماینده ولی فقیه وامام جمعه کرمان ،جلسه مشترک با مجمع نمایندگان استان ،بازدید مقام های قضایی از زندانهای استان ، ملاقات مردمی ،حضور در نماز جمعه ،برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان ، نشست صمیمی با کارکنان وخانواده آنهاو… را از مهم ترين برنامه هاي  اين اداره كل در هفته قوه قضائیه  عنوان كرد .

وی در ادامه با تاکید بر اهداف اصلاحی و تربیتی از اعطای مرخصی به مددجویان زندانهای استان اظهارداشت : در هفته قوه قضائیه با بررسی شرایط زندانیان و با هدف تجدید روحیه آن‌ها، به تعداد ۱۰۵۶ نفر از زندانیان واجد شرایط در سه نوبت مرخصی اعطا شد .

مدیر کل زندانهای کرمان تصریح کرد : همچنین در هفته قوه قضائیه به ۸۳۰ نفر از مددجویان زندانهای استان ملاقات حضوری اعطاءو این ملاقات ها موجب رضایتمندی خانواده های مددجویان نیز شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*