اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان کرمان از اختصاص بودجه برای ساخت زندان جدید جیرفت خبر داد

مدیر کل  زندان های استان کرمان از قسمت های مختلف اداره زندان جیرفت بازدید کرد .

 به گزارش روابط عمومی  زندان جیرفت : امیری پس از این بازدید در جمع کارکنان این اداره عنوان کرد: همدلی و همفکری بین کارکنان، مجموعه را در پیشبرد اهداف سازمانی یاری می بخشد و سرعت آن را بالا می برد.

مدیرکل زندان های استان با اشاره به اینکه خدمت به خلق مأموریتی الهی برای همه انسان هاست، بیان داشت:این مأموریت فراتر از کارمندی بوده و لازم است فراتر از وظایف کارمندی عمل کنیم و رضای خدا را در نظر داشته باشیم.

وی افزود: با فعالیت های فرهنگی و قرآنی می توان مددجویان را باوظایف دینی و انسانی آن ها آشنا کرد، بنابراین رکن اساسی کارهای اصلاحی و تربیتی زندان واحد فرهنگی است.

امیری همچنین با اشاره به کلنگ زنی زندان جدید جیرفت گفت: با رایزنی های انجام شده با دکتر نوبخت، برای ساخت زندان جدید جیرفت ردیف بودجه اختصاص داده شده است.

رئیس اداره زندان جیرفت هم با تقدیر از حسن توجه مدیرکل زندان های استان کرمان به زندان جدید این شهر گفت: همه همکاران زندان جیرفت برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مددجویان در تلاش هستند.

شریفی افزود: همکاران اجرای احکام برای اجرای سریعتر و بهتر بخشنامه عفو رهبر معظم انقلاب به صورت ۱۲ ساعت در شبانه روز کار می کنند و این تلاش بسیار ستودنی است.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*