اخبار کوتاه

محفل معنوی انس با قرآن کریم در جمع کارکنان زندان و خانواده های آنان در مسجد جامع رفسنجان برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم کارکنان زندان های استان در رفسنجان برگزار شد
، محفل معنوی انس با قرآن کریم در جمع کارکنان زندان استان با حضور مدیر کل زندان های استان کرمان در مسجد جامع رفسنجان برگزار شد.
امیری مدیر کل زندان های استان در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت و قدردانی از دست اندر کاران این مراسم معنوی با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی ویژه کارکنان زندان های استان و خانواده های ایشان اظهار داشت: این مسابقات با حضور ۲۷۰ شرکت کننده به میزبانی زندان رفسنجان در دانشگاه ولیعصر این شهر برگزار گردید و این تعداد شرکت کننده نزدیک به ۴۰ درصد جمعیت همکاران را تشکیل می دهد.
وی ضمن قدردانی از میزبانی اداره زندان شهرستان رفسنجان و مجموعه دانشگاه ولیعصر(ع) بیان داشت: افزود: باعث افتخار است که همکاران متدین قرآنی در مجموعه زندان های استان و اصلاح تربیت حضور دارند.
امیری گفت: این مسابقات در رشته های حفظ، ترتیل، قرائت، درک مفاهیم و حفظ موضوعی قرآن کریم برگزار گردیده است.
مدیر کل زندان های استان کرمان بیان داشت: امروز دشمن در همه زمینه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در تلاش است تا ناامیدی در بین ملت ایران ایجاد کند .
وی افزود: ما مجموعه زندان ها افرادی را در اختیار داریم که دشمن بر روی ان حساب می کندو شما همکاران با روحیه بالا و توانایی با استفاده از این کلام نورانی برای مددجویان مرهمی باشید تا در زندان آسایش و امنیت خاطر داشته باشند و با نفس گرم شما دشمن مایوس شود.
امیری گفت: برگزاری چنین برنامه هایی صرف به رقابت نیست و بهانه ای است تا با این تلاوت و حضور حرکتی باشد برای رسیدن به سر منزل مقصود و استفاده از قران و این فضای معنوی است.
وی بیان داشت: بهترین راه اصلاح تربیت استفاده از همین فضاهای معنوی و بهترین راه آرامش، مانوس شدن با کلام قرآن است

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*