به مناسبت دهه فجر مراسم گرامیداشت این دهه در زندان مرکزی برگزار گردید

مراسم گرامیداشت دهه فجر و چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور از راویان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ،حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره کل زندان ها،روشان مدیر زندان،برشان معاون اصلاح و تربیت زندان،جمع کثیری از مددجویان در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی کرمان و اندرزگاه نسوان برگزار گردید.

ابتدای این مراسم راویان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ضمن مقایسه زندان های قبل و بعد انقلاب گفتند: از فرصت ها و امکانات موجود در زندان استفاده کنید و با تقویت ایمان و افزایش دانایی و علم خود بازگشتی سعادتمندانه به جامعه داشته باشید.

حجت الاسلام نیک نام ضمن قدردانی از مسئولین فرهنگی زندان و با بیان خصوصیات اخلاقی شهدای انقلاب بیان داشت: شهدا ذخیره معنوی هستندکه سالیان سال می تواند پشتوانه محکمی برا ی نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

روشان مدیر زندان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تقدیر و تشکر از واحد فرهنگی گفت: دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

وی در ادامه افزود: اگر امروز ما در سایه امنیت و آسایش زندگی می کنیم همه اینها را مدیون شهدای عزیزمان هستیم ، رمز پیروزی مردم ایران بر طاغوت زمان ایمان به خدا و وحدت کلمه آنها بود.

در پایان این مراسم مددجویان هنرمند به اجرای برنامه های هنری خود از قبیل تئاتر و اجرای سرود های انقلابی پرداختند.

شایان ذکر است:به مناسبت دهه فجر مسابقه کتابخوانی رنج و گنج هم در زندان مرکزی برگزار گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*