اخبار کوتاه

لزوم بررسی پرونده های زندانیان توسط شورای طبقه بندی

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان:در راستای تحقق بخشیدن به اهداف عالیه سازمان و حفظ حقوق شهروندی اولین جلسه شورای طبقه بندی با حضور روشان مدیر جدید زندان مرکزی و  ملایی دادیار اجرای احکام  زندان  و سایر اعضاء در دفتر مدیر زندان مرکزی تشکیل شد.

قبل از تشکیل جلسه شورا ،روشان مدیر زندان با حضور در داخل اندرزگاه از کلیه نقاط و اماکن خدماتی و رفاهی بازدید کرد و سپس با حضور در اتاق مسئول اندرزگاه با زندانیان بصورت چهره به چهره دیدار و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی نمود.

 روشان مدیر زندان مرکزی کرمان ضمن شرکت در این جلسه و تقدیر و تشکر از دادیار اجرای احکام زندان ، یکی از مهمترین ارکان هر زندان را شورای طبقه بندی دانست و گفت:هدف از برگزاری این شوراها را رعایت مقررات زندان،حفظ کرامت انسانی،اصلاح اخلاقی و اعزام مددجویان واجد شرایط به مرخصی و رای بازی دانست و افزود : به تمامی درخواست های مددجویان در شورای طبقه بندی عمیق و دقیق رسیدگی خواهد شد .

روشان همچنین با اشاره به ۲۱۰ تعداد پرونده بررسی شده در این جلسه گفت:با مرخصی ۱۲۹ نفر، با رای بازی ۳۲  نفر،با آزادی مشروط و تعلیق  ۳۰ نفر موافقت گردید.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*