اخبار کوتاه

قرآن انسان را از پرتگاه به سوی ساحل آرامش سوق می دهد.

مدیرکل زندانهای استان کرمان دربازدید از زندان جیرفت گفت :مددجویان فقط از طریق پیروی از دستورات قرآن می توانند خود را از پرتگاه نجات داده و به سوی ساحل آرامش زندگی حرکت کنند.
رمضان امیری در این بازدید افزود:مددجویان بایستی با اطاعت از قوانین و مقررات و استفاده بهینه از امکانات موجود و برنامه های فرهنگی و مذهبی بالاخص برنامه های قرآنی در راستای بازگشت سعادتمندانه و شرافتمندانه به جامعه و خانواده قدم بردارند و به فکر خانواده خویش باشند زیرا فقط خود مددجویان نیستند که نگرانند بلکه خانواده آنان از وضعیت به وجود آمده ناراحت و دردسرهای زیادی برای آنان به وجود می آید.
وی خاطر نشان ساخت : مددجویانی که در برنامه های قرآنی فعالیت داشته و موفق به حفظ قرآن شوند می توانند ازتسهیلات ویژه ای که با هماهنگی مراجع قضایی صورت گرفته استفاده کنند.
مدیرکل زندانهای استان کرمان تصریح کرد: مددجویان باید درفعالیت های زندان همکاری داشته و این همکاری برای خودآنان بهتراست و از مددجویان خواست که از اعمال و رفتار گذشته خود عبرت گرفته و به فکر زندگی سالم باشند و در صورت گرفتار شدن به دام اعتیاد که خود سرچشمه بسیاری از جرائم می باشد در جهت درمان گام برداشته و باعث خوشحالی خود و خانواده هایشان شوند.
وی همچنین در جمع سربازان اظهار داشت : سربازان بازوی توانمند زندان محسوب می شوند و در ایجاد امنیت و آسایش در زندان نقش موثری را ایفاء می کنند.
مدیرکل زندانهای استان کرمان همچنین در نشست صمیمی با کارکنان این اداره گفت : ضمن احترام به مددجویان و تکریم حقوق شهروندی آنان، بایستی در چهارچوب قانون حرکت کرد و زندان یک ابزار بازدارنده می باشد و اهداف مراجع قضایی و جامعه نیز باید مد نظر باشد و از مددکاران خواست با توان بیشتری در خصوص کاهش مشکلات مددجویان قدم بردارند.
رئیس اداره زندان جیرفت نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد برنامه های صورت گرفته در زندان گفت: با توجه به سختی کار تمام همکاران سعی و تلاش خود را به کار می برند تا با هماهنگی و همکاری متقابل با مراجع قضایی مشکلات مددجویان را به حداقل ممکن برسانند.
حسین برشان افزود: خدمت به خلق خدا افتخار است و مجموعه زندان جیرفت سعی دارد در این راستا حرکت کرده و با کمک به مددجویان رضایت خدا را برای خود به ارمغان بیاورند.
مدیرکل زندانهای استان کرمان در معیت روسا و مسئولین واحدهای مختلف اداره کل زندانها از تمام قسمت های مختلف اداره از جمله اندرزگاه بزرگ ، اندرزگاه تربیت ، اندرزگاه نسوان ،آسایشگاه سربازان ،فروشگاه های بنیاد تعاون ،سالن ملاقات و… بازدید نمودند.

88888888888

66666666666666666

4444444444

 

00002222

 

999999999999

00000000000

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*