اخبار کوتاه

فرمانده نیروی انتظامی منوجان از زندان این شهرستان بازدید کرد

در راستای ارتقاء امنیت پایدار در زندان و همکاری و تعامل زندان و نیروی انتظامی، سرهنگ محمودی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان و هیئت همراه در زندان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی زندان منوجان:در این دیدار در خصوص تعامل نیروی انتظامی و همچنین راه های افزایش امنیت پایدار بحث و تبادل نظر شد.

سرهنگ محمودی هدف از این بازدید را افزایش سطح همکاری و تعامل با مجموعه زندان  در را راستای کمک به ارتقاء سطح مسائل امنیتی ،انتظامی و حفاظتی در زندان عنوان نمود و آمادگی خود و مجموعه انتظامی شهرستان برای هر گونه همکاری اعلام کرد.

در ادامه  فرمانده نیروی انتظامی و هیئت همراه با حضور در اندرزگاه، با مددجویان دیدار چهره به چهره داشتند،و از قسمت های مختلف زندان از جمله کارگاه های اشتغال،آسایشگاه پرسنل وظیفه و مهمان سرا بازدید نمودند.
در پایان شیروانی رئیس زندان منوجان ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرمانده انتظامی و همراهان در زندان گفت:همکاری و تعامل دستگاه ها و نهادها علی الخصوص نیروی انتظامی با مجموعه زندان باعث دلگرمی مسئولین و کارکنان شده و بدون شک در بالا بردن امنیت و نیز در پیشبرد اهداف سازمانی موثر است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*