فراهم شدن زمینه آزادی ۵۴ مددجوی جرائم غیر عمد در استان کرمان

مدیرکل زندان های استان کرمان از آزادی ۵۴ مددجوی جرائم غیر عمد در این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : رمضان امیری مدیر کل زندان های استان کرمان در جلسه هیات امناء ستاد دیه استان؛ از فراهم شدن زمینه آزادی تعداد ۵۴ مددجوی جرائم غیر عمد زندان‌های استان را با پرداخت مبلغ ۲۴ میلیاردو ۵۱۳ میلیون ریال در این استان خبرداد.

وی کل مبلغ بدهی این تعداد از مددجویان جرائم غیر عمد استان را بیش از ۲۷۱ میلیاردو ۴۰۴ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: با تلاش  و پیگیری های ستاد دیه استان و نمایندگان و مددکاران ستاد دیه در سطح زندان‌های استان و همچنین برگزاری جلسات صلح و سازش در ایام دهه کرامت در سطح شهرستان‌های استان بیش از ۲۳۸ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال از شکات تخفیف اخذ شده است.

امیری بیان داشت: این تعداد از مددجویان که زمینه آزادیشان فراهم شده است مربوط به تمامی زندان‌های استان هستند که ۲ نفر محکوم به پرداخت دیه در حوادث رانندگی، ۲۱ نفر محکومین مالی و مابقی محکومین به پرداخت مهریه و نفقه هستند.

 مدیر کل زندانهای استان کرمان افزود: با آزاد شدن این تعداد از محکومین غیر عمد استان آمار محکومین غیر عمد استان کم می‌شود و تقریبا زندانی قدیمی نخواهیم داشت.

 وی در ادامه از برگزار کنندگان جلسات صلح و سازش و جشن های گلریزان در زندانها تقدیر و تشکر نمود و همت آنان را ستودنی دانست .

سید حجت الله موسوی قوام؛ مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان نیز در ادامه ضمن ارائه گزارشی  کامل از آمار مددجویان جرائم غیر عمد و کمک های خیرین  را ارائه داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*