غبارروبی گلزار شهدای کرمان به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان،صبح روز پنجشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر و به همت اداره فرهنگی و امور ایثار گران اداره کل زندانها ، گلزار شهدای کرمان با حضور مدیر کل زندانها ، معاونین ، روسای ستادی اداری کل و جمعی از روسا و کارکنان زندان مرکزی ، بازداشتگاه موقت ، کانون اصلاح و تربیت و اداره کل غبارروبی و عطرافشانی شد.
در این آیین معنوی جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، قضایی و جمعی از مدیران ادارات استان نیز شرکت داشتند.
شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه با غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، ضمن قرائت فاتحه و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب، به مقام شامخ شهدای گلگون کفن این شهرستان ادای احترام کردند.
در حاشیه برگزاری این مراسم رمضان امیری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار کرد: این هفته یادآور فداکاری‌ها و خدمت‌گذاری شهیدان رجایی و با هنر است، و همه دولتمردان باید فداکاری‌های این عزیزان را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی ادامه داد: دولت مردان در نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آرمان های امام و شهدا لحظه ای از خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهند کرد و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروز زمینه خدمت رسانی شایسته در کشور فراهم شده است
شایان ذکر است قبل از مراسم غباروبی گلزار شهدا ، همایش پیاده روی نیز به مناسبت هفته دولت با حضور مدیر کل زندانها ، معاونین  ، روسای ستادی و جمع کثیری از کارکنان مرد و زن انجام شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*